Epodarek.pl
  • Prezent na 70 urodziny

  • Parametry

Co kupić na 70 urodziny? 

70 urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania. Solenizanci zazwyczaj organizacją skromne lub nieco bardziej huczne przejęcie dla bliskich osób. Jaki drobiazg w tym szczególnym dniu można podarować seniorowi? Wiemy, że wybór nie jest najprostszy, przygotowaliśmy więc kilka propozycji na upominki w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. 

Elegancki prezent na 70 urodziny? 

Elegancki prezent na 70 z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Wśród tego typu prezentów wymienić możemy biurowy zestaw do gry w golfa, z którym senior nigdy nie będzie narzekał na nudę, zestaw do whisky zawierający szklanki, kamienne kostki do drinków, a także eleganckie etui, utleniacz do wina czy kieliszki.

Jeśli dysponujemy nieco większym budżetem, zakupić możemy zestaw narzędziowy, taki prezent przyda się każdej złotej rączce. 

Zabawne prezenty na 70 urodziny 

Śmieszne prezenty na 70 urodziny? Tutaj także nie brakuje propozycji. Babci, dziadkowi bądź innej bliskiej nam osobie wręczyć możemy odmładzający zegar ścienny, metalowy dzwonek na drinka, mega piersiówkę, dmuchaną koronę, ręcznik przypominający wielkiego dolara czy poduszkę ze śmiesznym motywem. Takie drobiazgi z pewnością rozbawią obdarowanego. 

Przydatny prezent na 70

Nie brakuje też prezentów praktycznych, które nie raz przydadzą się naszemu siedemdziesięciolatkowi. W zależności od preferencji seniorowi wręczyć możemy gustowną lampkę, zestaw grzybiarza, niezbędnik zawierający zestaw narzędzi czy ciepły kocyko-szlafrok. 

Szybkie prezenty na 70 urodziny 

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się zarówno śmieszne, jak i przydatne, romantyczne czy eleganckie prezenty na 70 urodzin. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia, a w razie potrzeby pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. 

Życzymy udanych zakupów! 

Szybka dostawa

Wysyłka w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie