Epodarek.pl
  • Prezent na dzień mężczyzn

  • Dopasuj prezent
KUBEK Szeryfa
KUBEK Szeryfa
Produkt niedostępny
KUBEK GIGANT Geniusza
KUBEK GIGANT Geniusza
Produkt niedostępny

Dzień mężczyzny 

Dzień Mężczyzny to święto, które obchodzimy 10 marca. Tego dnia warto pamiętać o bliskich nam panach, złożyć życzenia i podarować jakiś drobiazg. Taki gest sprawi, że każdy z mężczyzn poczuje się wyjątkowo. 

Prezent na Dzień Mężczyzny

Co podarować mężowi, tacie, bratuprzyjacielowi bądź innemu mężczyźnie z okazji opisywanego święta? Wszystko zależy tutaj od osobowości konkretnego pana oraz od relacji, która nas z nim łączy. Do wyboru mamy zarówno śmieszne, praktyczne jak i eleganckie prezenty w szerokim przedziale cenowym. 

Prezent dla mężczyzny imprezowicza

Prezent możemy dopasować do zawoduhobby, a także stylu życia mężczyzny. Co sprawdzi się w przypadku mężczyzn imprezowiczów? Skusić się możemy na imprezową ruletkę, grę alkochińczyka, zestaw do whisky, chłodzące, lodowe kieliszki, imprezowy kask z uchwytami na piwo, gadający otwieracz do butelek i wiele wiele innych. 

Prezent dla eleganta

Jaki prezent możemy podarować elegantowi? Tutaj również nie brakuje propozycji. Idealnym upominkiem będzie zestaw zawierający skarpetki i muchę, zestaw brodacza, czyli komplet drewnianych grzebieni, etui na smartfona i wiele, wiele innych. 

Prezent dla kibica 

Wśród panów nie brakuje fanów sportu. Niektórzy mężczyźni biegają, grają w piłkę nożną, w piłkę ręczną, w golfa, regularnie ćwiczą na siłowni lub jeżdżą na rowerze. Inni po prostu oglądają sport w telewizji, kibicują danej drużynie i jeżdżą na mecze. Kibicowi bądź fanowi sportu podarować możemy figurkę kibica, zestaw do mini golfa, poduszkę w kształcie koszulki reprezentanta Polski i wiele, wiele innych. 

Drobiazg na Dzień Mężczyzny 

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnego typu upominki na Dzień Mężczyzn. Wybierać można między przydatnymi i śmiesznymi gadżetami w szerokim przedziale cenowym. Oprócz prezentów na Dzień Mężczyzny proponujemy także prezenty na urodzinyimieniny, walentynki i wiele innych okazji. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie