Epodarek.pl
  • Dopasuj prezent

Prezenty jubileuszowe

Jubileusz to okrągła rocznica ważnego wydarzenia, na przykład ślubu czy rozpoczęcia pracy. Jaki drobiazg podarować możemy parze bądź osobie, która obchodzi takie święto? Przygotowaliśmy propozycję upominków eleganckich, śmiesznych i romantycznych w szerokim przedziale cenowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Co kupić na jubileusz w pracy?

Bliska Ci osoba obchodzi jubileusz w pracy i szukasz dla niej fajnego upominku? Może to być drobiazg nawiązujący do zawodu jubilata, znajdziemy mnóstwo prezentów dedykowanych lekarzom, na przykład długopis w kształcie strzykawki, drwalom ‒ na przykład poduszki wyglądające jak konar drzewa lub belka, matematykom - na przykład zegarek na rękę z równaniami do rozwiązania, jubilerom - na przykład brelok wyglądający, jak duży pierścionek. W naszej ofercie dostępne są także specjalne gadżety dla mechaników, żołnierzy, budowlańców, ogrodników, policjantów, strażaków, inżynierów czy kucharzy.


Prezent na jubileusz dla małżeństwa

Upominek z okazji jubileuszu małżeństwa dla bliskiej pary? Najlepiej postawić na upominek, który przyda się zarówno jej, jak i jemu. Wśród licznych propozycji znajdują się eleganckie zestawy alkoholowe, na przykład zestawy zawierające dwa kieliszki do wina, kieliszek do wina i szklankę do whisky, szklanki do whisky i chłodzące kostki do drinków.

Wśród innych prezentów dla pary wymienić możemy zestaw kubków, zestaw ręczników. Dostępne są także zabawne gadżety na przykład dzwonek na seks czy poduszki dekoracyjne.

 


Życzymy udanych zakupów!

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie