Epodarek.pl
  • Prezent na urodziny dla niej, niego

  • Dopasuj prezent
PrzytuLamka - Grzejąca Lama
PrzytuLamka - Grzejąca Lama
Produkt niedostępny

Prezenty na urodziny

W naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć propozycji prezentów na urodziny. Proponujemy upominki w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym na 18, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80 urodziny.

Super prezent na osiemnastkę 

Prezenty na osiemnastkę to często śmieszne akcesoria oraz sexy gadżety. Zaproszeni goście zazwyczaj wspinają się na wyżyny pomysłowości, by podarować solenizantowi upominek, który na długo zapisze się w jego pamięci. Jakie upominki dobrze wziąć pod uwagę? Proponujemy gry imprezowe, na przykład alko ruletkę czy alkochińczyka, ciekawym prezentem będą nietopniejące, kolorowe kieliszki czy alkoholowe szachy. Wśród zabawnych prezentów na 18 znajdują się papier toaletowy z motywem drutu kolczastego, ręcznik wyglądający jak butelka whisky, dzwonek na piwo czy dzwonek na sex. 

Prezent na 30 urodziny 

Trzydziestka to wyjątkowa okazja. Jakim prezentem można zaskoczyć solenizanta? W zależności od tego, co lubi nasz trzydziestolatek i jaki styl życia prowadzi, zakupić możemy elegancki zestaw do whisky, zestaw grzybiarza, etui na koszulę, zdrapkę przeżyć czy stojak na wino. Nawet niewielki drobiazg i szczere życzenia sprawią, że dana osoba poczuje się wyjątkowo. 

Prezent na 80 urodziny 

Prezent na 80 urodziny musi być nietuzinkowy. Do wyboru mamy zarówno eleganckie gadżety, jak i również przydatne czy śmieszne artykuły. Solenizanta zaskoczyć możemy na przykład zegarem ściennym, który zamiast liczb symbolizujących godziny ma ramki, w których solenizant może umieścić swoje ulubione zdjęcia. 

Życzymy udanych zakupów! 

 

 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie