Epodarek.pl
  • Prezent na wieczór panieński

  • Dopasuj prezent

Pomysł na prezent

Jak wieczór panieński, to oczywiście wspaniała zabawa do białego rana. Podczas takiej imprezy zaproszone kobiety wręczają przyszłej pannie młodej upominek. W zależności od preferencji i osobowości kobiety, która żegna się z panieńskim staniem, skusić się możemy na zabawny prezent, sexy gadżet czy elegancki, praktyczny upominek. W naszej ofercie znajdziecie propozycje w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. 

Sexy gadżety 

W roli prezentu na wieczór panieński doskonale sprawdzą się sexy gadżety. Jeśli przyszła panna młoda lubi prezenty z odrobiną pikanterii drobiazgi takie jak jadalna, wykonana z cukierków bielizna ‒ dostępne są zarówno warianty dla niej, jaki i dla niego, świecące w ciemności kości miłości, które z pewnością urozmaicą pożycie małżeńskie czy romantyczna gra czar par. Propozycji nie brakuje. 

Gadżety alkoholowe

Przyszłej pannie młodej podarować także możemy różnego typu gadżety alkoholowe. Jakie w szczególności sprawdzą się z okazji pożegnania z panieńskim stanem? Proponujemy dzwonek na drinka, metalową bransoletkę, do której można wlać ulubiony trunek, a także wszelkiego rodzaju alkoholowe gry, na przykład alko-ruletkę imprezową wieżę czy alkochińczyka z kieliszkami w komplecie. 

Śmieszne gadżety dla przyszłej panny młodej 

W roli prezentu dla przyszłej mężatki doskonale sprawdzą się śmieszne gadżety. Zabawny drobiazg z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej. Jakie gadżety w szczególności warto wziąć pod uwagę? Wymienić tutaj możemy pilot sterujący mężczyzną, bezwstydny korkociąg,elegancką koronę.

Elegancki prezent na wieczór panieński 

Z okazji wieczoru panieńskiego podarować także możemy elegancki prezent, który nie tylko przyda się przyszłej mężatce, ale będzie  fajną pamiątką. O jakich gadżetach mowa? Proponujemy między innymi utleniacz - aerator do wina, zapakowany w eleganckie etui zestaw kieliszków do wina, gustowny stojak na wino, mini zestaw SPA, który pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu i wiele, wiele innych. 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie