Epodarek.pl
  • Prezent na dzień ojca

  • Dopasuj prezent

Dzień Ojca = Sprawdzony prezent

Dzień ojca to wyjątkowe święto. Wybór upominku z tej okazji to nie lada wyzwanie ‒ w końcu taki prezent musi być jedyny w swoim rodzaj. Synowie i córki zakupić mogą gadżety w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. Każdego dnia dbamy o to, by w naszym sklepie internetowym niczego nie zabrakło. Oferujemy zarówno śmieszne prezenty, jak i praktyczne gadżety czy drobiazgi dopasowane do hobby bądź zawodu. 

Praktyczny prezent dla taty

Każdy tata z pewnością ucieszy się z praktycznego upominku ‒ niedrogi, ale przydatny gadżet to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia ojca. Tutaj doskonale sprawdzą się niezbędnik osiem w jednym, poręczny nóż do grzybów, specjalny zestaw grzybiarza, skrytka na kosztowności przypominająca słownik języka angielskiego czy organizer do kluczy. 

Warto przemyśleć, co przyda się tacie ‒ w znacznym stopniu ułatwi to wybór prezentu. 

Upominek dopasowany do hobby dla taty

Twój tata ma hobby? Prezent dopasowany do hobby z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór gadżetów dla majsterkowiczówkibicówbiegaczymoli książkowych, audiofili, siłaczy, fanów motoryzacji czy wędkarzy. Wśród prezentów dopasowanych do hobby wymienić możemy opaskę majsterkowicza, rajdowe zegary, figurkę kibica na baterię słoneczną, kubki, kufle z wkładami chłodzącymi i wiele, wiele innych. 

Alkoholowe gadżety na Dzień ojca 

Wśród propozycji prezentów na Dzień ojca nie mogło zabraknąć gadżetów alkoholowych. Elegancki zestaw miłośników whisky, ogromna piersiówka wykonana ze stali nierdzewnej, lodowe szkło do piwa, ręcznik plażowy w kształcie butelki whisky, metalowe pociski do drinków i wiele, wiele innych.

Śmieszny prezent dla taty 

A może prezent z odrobiną humoru? Dla taty wesołka taki gadżet będzie jak znalazł. Pokusić się możemy o pendrive w kształcie gaśnicy, kubek geniusza, pilot na kobietę czy specjalny fartuszek z kieszeniami na piwo, zegar z zabawnym napisem i wiele, wiele innych. Propozycji jest całe mnóstwo.

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie