Epodarek.pl
  • Prezent na Roczek

  • Dopasuj prezent
Baby Foto Ramka - PROSTO
Baby Foto Ramka - PROSTO
Produkt niedostępny

Upominek na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny malucha zazwyczaj obchodzone są dość hucznie. Rodzice organizują większe bądź mniejsze przyjęcie dla najbliższych osób. Jaki prezent możemy podarować dziecku z okazji roczku? Przygotowaliśmy kilka propozycji w szerokim przedziale cenowym. Mamy nadzieję, że będą przydatne. 

Super prezent na 1 urodziny 

Pierwsze urodziny malucha to wyjątkowe święto. Warto więc dobrze przemyśleć wybór odpowiedniego drobiazgu. W zależności od budżetu, który chcemy na ów cel przeznaczyć, zakupić możemy ubranko, śmieszny gadżet, zabawkę bądź praktyczny upominek. Dobrze dobrany drobiazg z pewnością sprawi mnóstwo radości zarówno dziecku, jak i jego rodzicom. 

Prezent na roczek dla dziewczynki i chłopca 

Wybór urodzinowych prezentów dla dziewczynek i chłopców jest naprawdę duży. Pokusić się możemy o gustowne ubranko, na przykład o super śliniak z fajnym motywem - wykonany z porządnych materiałów śliniaczek nie tylko będzie doskonale się prezentował, ale też ochroni ubranko malucha przed zabrudzeniami i z pewnością będzie służył przez długi, długi czas.

To nie koniec propozycji. Dziewczynce podarować możemy bawełniane, urocze body z falbanką, chłopcu natomiast body stylizowane na smoking. 

Praktyczny prezent na pierwsze urodziny 

Na roczek sprawdzą się także praktyczne prezenty. Tutaj w szczególności polecamy miękkie, przyjemne w dotyku i bardzo komfortowe w noszeniu kocyko-szlafroki. Kocyko-szlafrok będzie niezastąpiony po kąpieli malucha, jak również podczas spaceru.

Czym dokładnie jest kocyko-szlafrok? To, mówiąc najprościej, kocyk i rękawami i kapturem. 

Śmieszne gadżety na roczek 

Szukasz prezentu z humorem na roczek? Tutaj także nie brakuje propozycji. Zabawnym upominkiem będzie zegar ścienny z różnego typu grafikami nawiązującymi do standardowego dnia dziecka ‒ karmienie, przewijanie, drzemka, spacer. Śmiesznym gadżetem będzie też komplet zawierający stylizowane na strój kowboja fartuszek i śliniak. 

Zapraszamy na zakupy, a w przypadku problemów z wyborem do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie