Epodarek.pl
  • Dopasuj prezent
KUBEK Szeryfa
KUBEK Szeryfa
Produkt niedostępny
KUBEK GIGANT Geniusza
KUBEK GIGANT Geniusza
Produkt niedostępny

Upominek na Dzień Chłopaka 

Dzień Chłopaka, czyli święto wszystkich panów odchodzimy 30 września. Wspomniane święto to okazja, by podarować bliskim nam mężczyznom ‒ chłopakowi, mężowi, tacie, przyjacielowi, dziadkowi czy bratu .Na jaki drobiazg możemy się skusić? Wiemy, że wybór jest dość trudny, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji. 

Co kupić na Dzień Chłopaka?

Upominek możemy dopasować do osobowości, zawodu, hobby, ulubionej dziedziny sportowej, stylu życia danego pana. Do wyboru mamy specjalne prezenty dla mechaników, budowlańców, siłaczy, imprezowiczów, elegantów, matematyków, studentów, czy miłośników gier komputerowych. Prezenty dostępne w szerokim przedziale cenowym, z pewnością więc znajdziemy ten dopasowany do budżetu, którym dysponujemy.

Prezenty na Dzień Chłopaka 

Jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór prezentów jest naprawdę duży. Skusić się możemy na kubek z zabawnym motywem, na przykład na mega kubek matematyka, mający zamiast ucha klucz francuski kubek mechanika bądź zabawny kubek dla informatyków. Chłopakowi imprezowiczów z całą pewnością spodoba się lodowy kufel, który będzie gwarancją zawsze chłodnego piwa, grę alkochińczyka, 

Zabawny prezent na Dzień Chłopaka 

Zakupić także możemy śmieszny gadżet, na przykład poduchę w kształcie mega herbatnika bądź donuta, która będzie super niespodzianką dla miłośników słodyczy. Kolejnym śmiesznym prezentem może być zegar ścienny na tarczy którego widnieje napisIt’s beer o'clock, myszka w kształcie samochodu do komputera oraz wiele, wiele innych. 

Szybki prezent na Dzień Chłopaka 

Nawet niewielki drobiazg i szczere życzenia sprawić obdarowanemu mnóstwo radości. W naszym sklepie internetowym dostępne są upominki w różnym stylu. Gwarantujemy sprawną realizację, a w razie potrzeby pomoc w doborze gadżetu. 

Praktyczny gadżet dla chłopaka 

Skusić się także można na praktyczny prezent, który na co dzień przyda się każdemu z panów. Mowa tutaj o takich drobiazgach , jak zestaw brodacza, zegarek na rękę, kubek termiczny, zakładka do książki ‒ będzie idealna dla moli książkowych czy ręcznik plażowy z fajnym motywem ‒ na przykład przypominający butelkę whisky. 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie zarówno upominki na Dzień chłopaka, jak również na urodziny, imieniny i inne okazje dla panów w różnym wieku. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie