Epodarek.pl
  • Prezent na Chrzest

  • Dopasuj prezent
ZESTAW PREZENTOWY BABY
ZESTAW PREZENTOWY BABY
Produkt niedostępny
Baby Foto Ramka - PROSTO
Baby Foto Ramka - PROSTO
Produkt niedostępny

Jaki prezent dla chrześniaka?

Chrzest Święty to ważne wydarzenie zarówno w życiu malucha, jak również jego rodziców. Z tej okazji rodzice bardzo często organizują skromne przyjęcie dla najbliższych osób. Goście zazwyczaj chcą podarować dziecku jakiś drobiazg. Z myślą o wszystkich osobach szukających inspiracji na prezent przygotowaliśmy kilka propozycji upominków w szerokim przedziale cenowym.

Ubranka - idealny drobiazg na chrzest 

Ubranko to doskonały, praktyczny prezent zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Do wyboru mamy różne elementy garderoby. Pokusić się możemy o bawełniane body z fajnym motywem, na przykład stylizowane na smoking czy o urocze body z falbanką. Kolejną z propozycji są śliniaczki. Śliniak wyglądający jak fartuch artysty, mundur policjanta, kitel lekarski czy elegancki śliniak z krawatem z całą pewnością nie raz się przyda. 

Pamiątka na chrzest 

W przypadku chrztu warto też pamiętać o kartce z życzeniami. W zależności od preferencji możemy skusić się na standardowy karnet lub na kartkę w nieco oryginalniejszej formie.

Ciekawym rozwiązaniem jest rozkładane pudełko okolicznościowe ‒ elegancka pamiątka z miejscem na życzenia i banknoty, w środku której znajduje się miniaturka tortu. Kolejną z propozycji jest pamiątka w kształcie domku, w którym umieścić można kartkę z życzeniami oraz banknoty. 

Zabawny prezent na chrzest 

Prezent z humorem to kolejna z propozycji. Tutaj doskonale sprawdzi się Baby Emergency Frame. Smoczek umieszczony w oszklonej ramce, na której znajduje się napis W razie potrzeby zbij szybkę z pewnością rozbawi rodziców. Co więcej, nieco zmęczeni wstawaniem w nocy i płaczem malucha rodzice z pewnością nie raz będą mieli ochotę zbić szybką i skorzystać ze znajdującego się za nią smoczka. 

Szeroki wybór drobiazgów na chrzest 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie różnego typu drobiazgi na chrzest dla dziewczynki chłopca. Zapewniamy szeroki wybór zabawek, zabawnych i praktycznych gadżetów w szerokim przedziale cenowym. Gwarantujemy artykuł wysokiej jakości oraz sprawną realizację zamówienia.

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie