Epodarek.pl
  • Dopasuj prezent

Prezenty na różne okazje

Okazji, żeby wręczyć bliskiej osobie fajny upominek, jest naprawdę wiele. Wymienić tutaj możemy święta kalendarzowe, na przykład Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Babci i Dziadka, jak również imieniny, urodziny, walentynki, Boże Narodzenie, Wielkanoc, po chrzest, ślub, wieczór kawalerski, wieczór panieński i wiele, wiele innych. Jakie drobiazgi sprawdzą się na różne okazje? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego! 

Prezenty na wieczór kawalerski i panieński 

Wieczór panieński czy wieczór kawalerski to zazwyczaj szalone imprezy, na których zaproszeni wręczają przyszłej pannie młodej oraz przyszłemu panu młodemu upominek ‒ tutaj największą popularnością cieszą się śmieszne gadżety, na przykład cukierkowa bielizna, akcesoria alkoholowe, na przykład artykuły do wina czy zestawy do whisky, a także romantyczne i sexy gadżety.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka 

Chcesz zaskoczyć dziadków wyjątkowym prezentem z okazji ich święta? Przygotowaliśmy zestawy prezentowe w szerokim przedziale cenowym. Dziadkowi bądź babci podarować możemy zestaw eleganckich kubków, zestaw grzybiarza, ciepły kocyko-szlafrok, etui na koszule, kapcie grzejące na USB czy akcesoria alkoholowe. 

Prezent na urodziny lub imieniny 

Prezent na urodziny bądź imieniny dopasować możemy do stylu życia danej osoby. Dostępne są gadżety dla osób, które chcą być fit, dla piwoszy, miłośników whisky lub wina, dla imprezowiczów, magistrów, inżynierów, elegantów, przystojniaków, strażaków, policjantów, twardzieli, osób lubiących biegać czy jeździć na rowerze

Życzymy udanych zakupów! 

 Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie