Epodarek.pl
  • Prezent dla brata

  • Parametry

Brat śmieszek, co

Znalezienie prezentu dla brata to trudne wyzwanie. Wystarczy jednak odrobina kreatywności i znajdziemy drobiazg, który ucieszy obdarowanego i będzie pamiątką na wiele, wiele lat. Przygotowaliśmy mnóstwo propozycji upominków praktycznych i zabawnych w różnym stylu oraz  w szerokim przedziale cenowym. Zapraszamy na zakupy! 

Co kupić bratu na urodziny? 

Twój brat już niedługo będzie obchodził swoje święto? Szukasz pomysłu na fajny prezent z okazji 18, 20 czy 30 urodzin, imienin, świąt, a może chcesz zaskoczyć brata upominkiem bez okazji? Doskonałym punktem wyjścia może być tutaj zawód. 

W naszym sklepie internetowym dostępne są specjalne gadżety dla kierowcy, kucharza, drwala, informatykalekarzanauczyciela oraz braci, którzy pracują w innych zawodach. 

Prezent dobrany do zawodu - na przykład kubek matematyka, fartuch, w którym gotowanie będzie jeszcze większą przyjemnością czy brelok z kluczem płaskim dla mechanika będą z całą pewnością strzałem w dziesiątkę. 

Oryginalny gadżet dla brata 

Prezent możemy też dopasować do osobowości brata. W przypadku brata, który jest typem imprezowicza doskonale sprawdzą się wszelkiego typu gadżety alkoholowe na przykład gra towarzyska Imprezowa koszykówka, zestaw do whisky, chłodzący kufel do piwa czy biwakowy, składany kieliszek. 

Bratu, który jest prawdziwym elegantem wręczyć możemy gustowne etui na koszulę, czy niezbędnik brodacza. 

Prezent dopasowany do hobby 

Prezent możemy też dopasować do hobby brata. Twój brat uwielbia gry komputerowe ‒ gadżetów z tego typu motywem również nie brakuje w naszej ofercie. Proponujemy specjalne kubki i miseczki z joystickami, podkładkę USB pod nadgarstki i wiele, wiele innych. 

Upominek również dopasowaćdo hobby brata. Wśród naszych propozycji znajdziecie drobiazgi dla prawdziwych siłaczy, dla biegaczy, piłkarzy, moli książkowych, muzyków, wędkarzy czy podróżników. 

Jak widać w naszym sklepie nie brakuje propozycji w szerokim przedziale cenowym. Gwarantujemy wysoką jakość artykułów i sprawną realizację zamówienia. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka dostawa

Wysyłka w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie