Epodarek.pl
  • Fartuszek - Prezent dla niego

  • Dopasuj prezent

Nie tak łatwo kupić trafiony prezent dla mężczyzny, dlatego jeżeli szukasz uniwersalnego upominku, który sprawdzi się niezależnie od wieku i zainteresowań, fartuszki kuchenne są świetnym pomysłem! To prezent, który jest:

  • Uniwersalny
  • Praktyczny
  • Zabawny
  • Niezobowiązujący

Szczególnie trudno kupić prezent mężczyźnie, który nie ma żadnych konkretnych zainteresowań. Jeżeli jest zadeklarowanym fanem piłki nożnej lub innego sportu, proponujemy prezenty według dyscyplin sportowych, a dla pasjonatów książek, muzyki lub filmów, znajdziesz drobne upominki w kategorii prezentów według hobby.

Tani prezent dla niego - fartuszek kuchenny

Fartuch kuchenny kojarzy się...z gotowaniem, ale wierzymy, że może służyć też do zupełnie innych celów. Nasze fartuszki są wyposażone w wiele, bardzo potrzebnych kieszeni, w których zmieszczą się butelki od piwa, otwieracz i szklanka. Gotowanie nigdy nie będzie już oznaczało tego samego!

Poza fartuchem kuchennym, proponujemy niezwykle praktyczny prezent, czyli fartuszek brodacza. Koniec z niechcianymi resztkami włosów na podłodze lub w umywalce. To śmieszny i przydatny gadżet z którego ucieszy się każdy posiadacz brody. Dla mężczyzn, którzy potrzebują motywacji do działania, proponujemy retro fartuszki z napisem YES WE CAN, a dla tych, którzy są bardzo pewni własnego uroku osobistego, dobrym pomysłem będzie fartuszek z napisem “I’m sexy and I know it”.

Prezent dla mężczyzny, który lubi gotować

Wśród wielu kuchennych propozycji prezentów dla kucharzy, fartuszki są najbardziej uniwersalne i praktyczne. Twoja druga połówka uwielbia gotować i idzie mu to świetnie? A może wręcz przeciwnie, jego wejście do kuchni wiąże się z koniecznością wymiany zabudowy i malowania ścian? Niezależnie od tego czy ma talent, czy nie posiada go za grosz, fartuszki ostrzegające o obecności faceta w kuchni będą świetnym pomysłem!

Dla smakoszy, którzy mają problemy z utrzymaniem perfekcyjnej sylwetki lub nie interesuje ich aktywność fizyczna, poza tą, która polega na jedzeniu pizzy na czas, przygotowaliśmy fartuszki dla mężczyzn, które imitują doskonałą sylwetkę! Mięśnie i sześciopak na brzuchu będą na wyciągnięcie ręki - wystarczy założyć fartuszek. Fartuszek dla mężczyzn może być też noszony przez kobiety i sprawdzi się w kryzysowych sytuacjach, kiedy będzie trzeba wyciągnąć ciasto z piekarnika, a damskiego fartuszka nigdzie nie będzie. Każda kobieta wie, że męskie bluzy i fartuchy zawsze leżą i wyglądają lepiej od damskich.

Śmieszne fartuchy dla mężczyzn

Śmieszny fartuch kuchenny to nie tylko zabawny upominek, ale też pretekst do wspólnego gotowania i spędzania czasu razem. Może taki prezent będzie wspaniałą zachętą do odkrycia ukrytych talentów kulinarnych? Pozostałe prezenty, wybrane specjalnie z myślą o mężczyznach, znajdziesz w kategorii prezenty na dzień mężczyzny.

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie