Epodarek.pl
  • Prezent dla inżyniera

TOP 10

Aby uzyskać tytuł inżyniera, trzeba się nieźle napocić ‒ w końcu inżynier powinien wyróżniać się doskonałą wiedzą z zakresu nauk technicznych i ścisłych oraz odpowiednimi umiejętnościami. Jaki drobiazg możemy wręczyć osobie, która uzyskała ów tytuł? Przygotowaliśmy kilka propozycji w szerokim przedziale cenowym. Oferujemy drobiazgi, które z całą pewnością zaskoczą zarówno świeżo upieczonego inżyniera, jak i starego wyjadacza. 

Co kupić inżynierowi?

Inżynierowi możemy podarować drobiazg nawiązujący do hobby lub zawodu bądź gadżet korespondujący zulubioną dziedziną sportową. Do wyboru mamy również całą masę przydatnych i śmiesznych gadżetów. Wszystko zależy od osobowości naszego inżyniera.

Przed zakupami warto więc zastanowić się czy osoba, dla której szukamy prezentu lubi niespodzianki z "jajem" czy preferuje przydatne upominki. 

Jaki prezent na urodziny dla inżyniera? 

Bliski Ci inżynier już niedługo obchodzi swoje święto? Szukasz fajnego prezentu urodzinowego? A może czegoś na imieniny? Tutaj doskonale sprawdzi się kubek geniusza - kubek będzie nie tylko praktycznym prezentem, ale też stanie się pamiątką na długi, długi czas. Pokusić się możemy o kubek z zabawnym napisem, na przykład Kubek kobiety sukcesu czy na mega kubek z zadaniami matematycznymi do rozwiązania. 

Zabawny prezent dla inżyniera 

A może jakiś zabawny drobiazg? Polecamy między innymi maga piersiówkę ‒ będzie idealna dla inżynierów imprezowiczów, poduchę w kształcie mega dyskietki ‒ super drobiazg dla inżynierów śpiochów czy zegarek na rękę z oryginalną tarczą ‒ w sam raz dla specjalistów, którym zdarza się spóźniać. 

Wśród innych prezentów wymienić możemy sudoku w kostcezegar ścienny geniuszaskładaną lampkę LED ‒ dla wszystkich, którzy uwielbiają czytać wieczorną porą oraz wiele, wiele innych. 

Szybki i niedrogi gadżet dla inżyniera

W naszym sklepie internetowym sprawnie zamówicie idealny upominek dla osoby, która uzyskałatytuł inżyniera. Proponujemy upominki w szerokim przedziale cenowym i w różnym stylu. Zapewniamy sprawną realizację zamówień, a w razie potrzeby pomoc przy wyborze idealnego drobiazgu. 

Zapraszamy na zakupy!

Szybka dostawa

Wysyłka w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie