Epodarek.pl
  • Prezent dla lekarza

  • Dopasuj prezent

Ciekawy upominek

Aby znaleźć fajny prezent dla lekarza, trzeba się nieźle nakombinować. Z myślą o wszystkich osobach, które szukają drobiazgu, który można wręczyć lekarzowi z okazji urodzinimieninjubileuszu bądź innego święta, przygotowaliśmy kilka propozycji. Proponujemy gadżety w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. Zapraszamy na zakupy! 

Co kupić lekarzowi? 

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dobranie prezentu według zawodu ‒ drobiazg korespondujący z profesją z pewnością zrobi doskonałe wrażenie na obdarowanej osobie i będzie pamiątką na bardzo długi czas. Jakie upominki sprawdzą się znakomicie? Tutaj wymienić możemy chociażby kubek z fajnym napisem, na przykład Życie jest piękne! Trzeba tylko brać odpowiednie leki. Lekarzowi, który słynie z poczucia humoru podarować natomiast możemy grę Anatomia - Klatka Piersiowa - to zestaw do samodzielnego złożenia, zawierający między innymi gumowe narządy czy kości. 

Prezent dla studenta medycyny 

A jaki prezent podarować możemy studentowi medycyny? Tutaj również nie brakuje pomysłów. Zabawnym i fajnym prezentem będzie zestaw kieliszków w kształcie  menzurek laboratoryjnych ‒ taki gadżet będzie niezastąpiony podczas imprez studenckich, jak również tych po zakończeniu studiów. Kolejnym pomysłem na niespodziankę dla przyszłego lekarza jest duża, wykonana ze stali nierdzewnej piersiówka z napisem Thirst Aid. Pojemność opisywanej piersiówki wynosi aż 1,9 l

Szybki prezent dla lekarza

W naszej ofercie dostępne są różnego typu prezenty dla lekarzy‒ wszystkie doskonale się prezentują i wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Wystarczy kilka kliknięć, aby kupić urodzinowy bądź imieninowy prezent dla pediatrykardiologachirurgaortopedyradiologainternisty, a także pielęgniarki, ratownika medycznego czy studenta medycyny. Proces zamawiania jest bardzo prosty i z pewnością poradzą sobie z nim również osoby, które do tej pory nie robiły zakupów przez internet. 

Zapewniamy sprawną realizację zamówienia i atrakcyjne ceny. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie