Epodarek.pl
  • Prezent dla mola książkowego

  • Dopasuj prezent

Pomysł z pasją

Fajna książka to sposób, by przenieść się w zaczarowany świat wyobraźni, rozwinąć kreatywność, dowiedzieć się czegoś nowego i miło spędzić czas. Wszystko to sprawia, że grono czytelników wciąż powiększa się. Jaki drobiazg można podarować prawdziwemu molowi książkowemu? Przygotowaliśmy kilka propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Upominek dla czytelnika

Bliska Ci osoba, która uwielbia czytać, już niedługo obchodzi swoje święto? Szukasz prezentu z okazji 18203040 czy 50 urodzin, imienin, walentynek, Dnia Chłopaka, Dnia Matki, Dnia Ojca? A może chcesz zrobić niespodziankę przyjaciółce, bratu, siostrze, przyjacielowi bądź innej bliskiej osobie, która nie rozstaje się z książką? W naszym sklepie internetowym nie brakuje propozycji. Fajnym i zarazem przydatnym gadżetem będzie zakładka do książki, dzięki zakładce nasz czytelnik nie zapomni, na której stronie zakończył lekturę. 

Drobiazg dla miłośnika e-booków

Oprócz książek papierowych, dużym powodzeniem cieszą się również e-booki. Fajnym prezentem dla miłośnika książek w elektronicznej wersji i czytania na przykład na tablecie bądź smartfonie, będzie eleganckie, wykonane z porządnych materiałów etui. 

Kreatywny prezent dla czytelnika 

Mamy również propozycję dla wszystkich, którzy szukają oryginalnego upominku dla mola książkowego. Co tutaj polecamy? Skrytkę, która do złudzenia przypomina książkę. W takiej skrytce obdarowana osoba będzie mogła przechowywać wszelkiego rodzaju kosztowności, bez obaw, że wpadną w ręce niepowołanych osób. Skrytka wykonana jest z wysokiej jakości stali, wyposażona jest w zamek kluczowy. 

Szybki prezent dla mola książkowego

W naszym sklepie internetowym w kilka minut zakupicie prezent dla mola książkowego. Proponujemy gadżety w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. Gwarantujemy sprawną realizację każdego z zamówień, a w razie potrzeby pomoc przy wyborze odpowiedniego upominku. 

Zapraszamy na zakupy!

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie