Epodarek.pl
  • Prezent dla ogrodnika

  • Dopasuj prezent

Co kupić?

Osób, które uwielbiają pracę w ogrodach i ogródkach, a także takich, które zawodowo zajmują się zielenią, nie brakuje. Jaki upominek z okazji urodzinimienin  bądź bez okazji, możemy podarować ogrodnikowi? Przygotowaliśmy kilka propozycji. 

Prezent dla osoby, która lubi prace w ogrodzie

Koszenie trawy, wyrywanie chwastów, pielęgnacja roślin, hodowanie własnych warzyw ‒ znajdziemy wiele osób, które uwielbiają tego typu zajęcia. Nie brakuje też ogrodników, którzy potrafią z niewielkiego balkonu stworzyć wyjątkową, zieloną przestrzeń. Jaki prezent można podarować osobom, dla których ogrodnictwo jest największą pasją lub wykonującym zawód ogrodnika? Idealny upominek powinien oczywiście kojarzyć się z roślinami, zielenią i pracami w ogrodzie. 

Prezent dla miłośnika zieleni

Jaki prezent możemy podarować ogrodnikowi? Wśród propozycji znajdują się chociażby czterolistna koniczynka do samodzielnego wyhodowania. Taka koniczynka znajduje się w specjalnej puszce.

Wystarczy regularne podlewanie, a po kilku dniach nasz ogrodnik będzie mógł cieszyć się piękną rośliną, która z pewnością przyniesie mnóstwo szczęścia. Kolejną propozycją jest róża jerychońska - to nieśmiertelna roślina, która pochłania dym papierosowy, odświeża powietrze, zapobiega zaburzeniom snu i chroni przed robactwem. Rośliny nie trzeba nawet sadzić ‒ wystarczy zanurzyć jej korzeń w wodzie, a pięknie rozkwitnie. 

Upominek dla działkowicza 

Dla niektórych osób wypad na działkę to błogi relaks i wielkie leniuchowanie, ale bez problemów znajdziemy osoby, które uwielbiają pracować na świeżym powietrzu i wciąż upiekszają swój ogródek, sadzą drzewka i kwiaty. Prezent dobrany do hobby będzie tutaj znakomitym rozwiązaniem. 

Romantyczny prezent dla ogrodnika

Twoja druga połówka uwielbia ogrodnictwo? Romantycznym, a zarazem korespondującym z hobby prezentem, będzie magiczna fasolka w pięknej, ręcznie malowanej doniczce. Na liścieniu fasolki został laserowo wygenerowany napis LOVE, który z pewnością zaskoczy ukochaną bądź ukochanego. 

Roślinę wystarczy umieścić w znajdującej się w zestawie ziemi i podlać, a wyrośnie z niej piękna roślina

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie