Epodarek.pl
  • Prezent dla piwosza

Coś co polubi każdy piwosz

Piwo to ulubiony alkohol prawie każdego dorosłego człowieka. Poza walorami smakowymi doceniamy możliwość szerokiego wyboru: od komercyjnych po lokalne. Na pewno znasz osoba, która nie tylko lubi ten chmielowy wywar alkoholowy, ale też interesuje się jego produkcją. Na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo oryginalnych gadżetów, które na pewno polubi każdy obdarowany miłośnik picia piwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pierwsze piwo w życiu

Najlepsze i najpopularniejsze prezenty z okazji osiemnastki dotyczą pierwszego kroku do tego, żeby skosztować piwo. Dla przyszłego pełnoletniego możesz nabyć bardzo oryginalne kufle, kostki lodu, kaski imprezowe albo niecodzienne, zabawne gadżety elektroniczne nawiązujące do spożywania przepysznego piwa. Przekonaj się i sprawdź sam!

Piwny wieczór kawalerski

Piwne gadżety mogą być nietuzinkowym sposobem na ubarwienie wieczoru kawalerskiego Twojego przyjaciela, kuzyna lub brata. To więcej niż pewne, że przyszły pan młody ucieszy się z nieszablonowego kufla lub imprezowego kasku, w którym może zmieścić dwa ulubione rodzaje piwa.

Do tego masz gwarancję, że obdarowany na pewno skorzysta z tego prezentu niejeden raz! Sprawdź naszą ofertę specjalną dla fanów chmielowego napoju. 

Coś co pokocha każdy imprezowicz

Piwo towarzyszy każdemu imprezowiczowi. Spraw, żeby każda impreza była niezapomniana i bardzo szampańska – podaruj znanemu Tobie miłośnikowi piwa coś wyjątkowego, kreatywnego w postaci chłodzącego kufla lub otwieraczy do piwa o nieszablonowym designie.

Taki prezent pokocha każdy ze względu na praktyczny wymiar podarunku i jego niecodzienny wygląd. Chłodzący kufel będzie doskonałą alternatywą dla rozpuszczalnych kostek lodu. 

Kreatywny prezent dla przyjaciela ze studiów

Mieszkasz w akademiku lub wynajmujesz mieszkanie ze swoim przyjacielem ze studiów? Zapewne niedługo ma urodziny i chcesz, żeby uczcić razem ten dzień w niecodzienny sposób.

Na naszej stronie epodarek.pl znajdziesz bardzo duży wybór prezentów o wyśmienitej jakości w bardzo przystępnych cenach. Tylko u nas znajdziesz ogromny wybór finezyjnych otwieraczykuflichłodzących szklanek do piwa, które na pewno wywołają ogromny uśmiech u Twojego przyjaciela lub kolegi ze studiów

Szybka dostawa

Wysyłka w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie