Epodarek.pl
  • Prezent dla siłacza

  • Dopasuj prezent

Pojęcie strongman'a

Zawody kulturystyczne, regularne treningi na siłowni, podnoszenie ciężarów to pasje wielu pań i panów. Jaki prezent możemy podarować prawdziwemu siłaczowi? Sprawdzą się tutaj zabawne, jak i praktyczne gadżety dopasowane do hobbyulubionej dyscypliny sportowej  bądź zawodu. Przygotowaliśmy kilka propozycji. Zapraszamy na zakupy! 

Co kupić siłaczowi? 

Prezentem, który możemy wręczyć siłaczowi z okazji urodzinimieninDnia Ojcawalentynek, świąt, jak również bez okazji jest kubek. Kubek to praktyczny drobiazg, który sprawi wiele radości zarówno przyjaciółce lub przyjacielowi, siostrze, bratu, ojcu czy partnerowi.

Do wyboru mamy wiele kubków nawiązujących do pasji siłacza, na przykład modele z napisami Kubek pakera lub Jesteś najlepszy z najlepszych, kubek mięśniaka z uchwytami w kształcie imponująco umięśnionych ramion. Prawdziwemu twardzielowi możemy natomiast podarować kubek w kształcie granatu. 

Zabawny prezent dla siłacza

Nie brakuje propozycji prezentów dla siłaczy, którzy wyróżniają się nietuzinkowym poczuciem humoru. Tutaj sprawdzi się między innymi specjalna sztanga do ćwiczenia męskości.

Sztanga wykonana została z metalu, a sprzedawana jest w eleganckim pudełeczku z napisem Postaw na swoim. Innym zabawnym, a jednocześnie przydatnym upominkiem będzie kufel z uchwytem w kształcie umięśnionego ramienia ‒ taki drobiazg z pewnością przyda się siłaczom, którzy lubią od czasu do czasu napić się piwa. 

Przydatny prezent dla siłacza 

Praktycznym, a zarazem niedrogim i fajnym upominkiem dla siłacza będzie brelok ‒ oczywiście nie zwykły brelok, ale w kształcie doskonale wyrzeźbionego mężczyzny. Taki gadżet sprawi, że obdarowany zawsze pod ręką będzie miał komplet kluczy. 

Niedrogie upominki 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie różnego typu upominki dla siłaczypracowników siłowni i klubów sportowych, wuefistów czy fanów kulturystyki. Zapewniamy sprawną realizację każdego z zamówień i atrakcyjne ceny. 

Zapraszamy na zakupy!

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie