Epodarek.pl
  • Gry towarzyskie - Pomysł na prezent dla dwojga

  • Dopasuj prezent

Gra towarzyska

Aby znaleźć zabawny prezent dla dwojga, trzeba się nieźle napocić. W końcu ów drobiazg powinien podobać zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Jaki upominek sprawdzi się znakomicie? Podpowiadamy, że warto rozważyć zakup gry towarzyskiej. Taki prezent nie zrujnuje naszego budżetu, a dostarczy parze wiele radości. Grę możemy wręczyć z okazji ślubu, rocznicy ślubuparapetówki, jak również bez okazji. 

Zabawny prezent dla dwojga? 

Gra towarzyska to praktyczny, a zarazem zabawny prezent dla pary. Alkoholowa gra wieża to zestaw klocków, z których układa się wieżę ‒ następnie uczestnicy wyciągają klocek po klocku, tak, by nie zburzyć konstrukcji. Całą zabawę dodatkowo uatrakcyjniają klocki z różnego typu napisami, na przykład pijesz jednego ‒ osoba, która zburzy wieżę przegrywa. Wieża sprawdzi się zarówno w przypadku dwóch, jak i trzech lub czterech graczy. 

Prezent dla imprezowej pary 

Alkoholowa gra towarzyska to doskonały prezent dla pary, która lubi imprezy i zabawy do białego rana. Kilka klocków, a w szczególności te z napisami takimi, jak wypij jednego, wypij dwa z graczem po lewej, wszyscy piją jednego oprócz Ciebie, zmiana kierunku gry, gracz po prawej pije jednego i tak dalej z pewnością rozkręci każdą imprezę i poprawi nastrój niejednej osobie. 

Fajny prezent na parapetówkę lub inną okazję. 

Szukasz zabawnego upominku z okazji parapetówki bądź innej okazji? Gra towarzyska sprawdzi się znakomicie. Taki drobiazg będzie pamiątką na wiele lat i uatrakcyjni niejeden wieczór pary ‒ w końcu mała partia gry może być sposobem na relaks po ciężkim dniu i wyładowanie negatywnych emocji. 

Zabawny i szybki prezent 

Gra towarzyska dla dwojga to prezent, który można zakupić w kilka minut w naszym sklepie. Gra nie zrujnuje naszego budżetu a z pewnością ucieszy zarówno ją, jak i jego. To nie koniec, podczas gry uczestnicy nie tylko będą dobrze bawić się, ale też ćwiczą umiejętności motoryczne i popracują nad koncentracją. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie