Epodarek.pl
  • Kocyko-szlafrok dla dwojga

  • Dopasuj prezent

Fajny kocyk dla dwóch osób

Kocyko-szlafrok to jeden z doskonałych prezentów dla pary. Taki gadżet sprawdzi się jako prezent niemal z każdej okazji, na przykład ślubu,rocznicy ślubu czy parapetówki. Czym dokładnie jest kocyko-szlafrok? To ‒ jak już sama nazwa wskazuje, kocyk z funkcją szlafroka. Kocyko-szlafrok w wersji dla dwojga ma trzy rękawy ‒ jeden dla niej, jeden dla niego i jeden wspólny ‒ tak, aby para mogła trzymać się za ręce. Co więcej kocyko-szlafrok wyposażony jest w wygodną kieszeń, na przykład na pilot od telewizora.

Prezent dla zmarźlaków 

Kocyko-szlafrok to doskonały upominek dla zmarzlaków. Jeśli więc parze, dla której szukasz prezentu wciąż jest zimno, ów gadżet sprawdzi się znakomicie, będzie idealny podczas jesienno-zimowych wieczorów i sprawi, że parze będzie ciepło i wygodnie. Dużą zaletą kocyka jest to, że zapewnia on swobodę ruchów, jest miękki w dotyku i wykonany z trwałych tkanin.

Drobiazg dla filmomaniaków

Szukasz drobiazgu dla pary, która uwielbia wspólnie oglądać filmy i seriale? A może dla zakochanych, którzy lubią przesiadywać na kanapie nawet do późnych godzin nocnych? Warto zadbać o to, by podczas maratonów filmowych parze było ciepło i wygodnie, wymienione kocyko-szlafroki, sprawdzą się nadczas każdej filmowej nocy. Taki prezent spodoba się zarówno jej, jak i jemu. Sprawdź też dedykowane upominki dla filmomaniaków

Prezent dla pary, która wszystko ma

Znalezienie prezentu dla pary, która wszystko ma, to trudne zadanie. Warto postawić tutaj na praktyczny drobiazg, który nie raz się przyda. Kocyko-szlafrok, sprawdzi się zarówno podczas wieczorów na kanapie, jak również w czasie posiadówki na tarasie czy spaceru nad brzegiem jeziora, będzie więc zarówno praktycznym, jak i romantycznym prezentem

Szybki i niedrogi prezent dla pary

W naszym sklepie internetowym zakupicie szybkie i gustowne prezenty dla pary, między innymi kocyko-szlafroki. Taki drobiazg dostarczy parze wiele radości i przyda się zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas wyjazdu czy spaceru. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie