Epodarek.pl
  • Wspólne podróże dla dwojga

  • Dopasuj prezent

Prezent dla pary

Prezent dla pary, która uwielbia podróże? Upominek dla podróżników, który spodoba się zarówno jej, jak i jemu? Wiemy, że wybór takiego drobiazgu nie jest najłatwiejszym zadaniem, dlatego przygotowaliśmy szereg inspiracji w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. Zapraszamy na zakupy! 

Niedrogi prezent dla podróżników

Wbrew pozorom prezent dla pary, która dużo podróżuje wcale nie musi być drogi. Znajdziemy wiele drobiazgów, które ucieszą obdarowanych i nie zrujnują naszego budżetu. Wśród wielu propozycji zdecydować się możemy na praktyczne gadżety, które przydadzą się podczas różnego typu wypadów, upominki z humorem czy takie, które pozwolą przywołać wspomnienia z wyprawy. 

Co kupić parze, która często podróżuje? 

Każdej podróżującej parze z pewnością przydadzą się praktyczne gadżety, na przykład duży ręcznik plażowy, który będzie idealny w czasie pobytu nad morzem czy nad jeziorem. Zakochanym, którzy podróżują zimową porą wręczyć możemy ciepłą rękawicę w kształcie serca, dzięki której zakochani nawet podczas długich, zimowych spacerów będą mogli trzymać się za ręce. Fajnym podarunkiem będzie również pokrowiec na walizkę, dzięki któremu bagaż, będzie wyróżniać się wśród innych, co więcej, pokrowiec ochroni walizkę przed zabrudzeniami. 

Oryginalny prezent dla podróżników na ślub

Para bliskich Ci podróżników bierze ślub i chcesz podarować nowożeńcom fajny drobiazg, który będzie pamiątką na długie lata? Doskonałym prezentem będzie między innymi mega mapa zdrapka, na której obdarowani będą mogli zaznaczać miejsca, które już odwiedzili. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się różnego typy propozycje dla podróżujących nowożeńców.

Romantyczny i praktyczny prezent dla podróżników

Super prezentem dla podróżujących zakochanych będzie ramka na zdjęcia. W takiej ramce obdarowani będą mogli umieścić zdjęcie ze wspólnej podróży i zachować wspomnienia na bardzo długi czas. Innym praktycznym, jak i romantycznym, a zarazem niedrogim prezentem, będzie ramka na zdjęcie. Zdecydować się również można na zegar, który zamiast liczb symbolizujących godziny, ma ramki na zdjęcia. W ramkach para będzie mogła umieścić 12 dowolnych zdjęć i wyjątkową historię o podróżach, które do tej pory odbyła. 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie