Epodarek.pl
  • Prezent dla miłośnika astronomii

  • Dopasuj prezent

Strefa kosmicznych prezentów!

Wśród najmłodszych nie brakuje prawdziwych miłośników astronomii. Warto pielęgnować takie zainteresowania i zadbać o to, by dziecko mogło rozwijać swoją pasję. Do wyboru mamy wiele zabawek i gadżetów, które zainspirują malucha i pomogą mu w poszerzyć wiedzę. Taki prezent idealnie sprawdzi się podczas urodzinimieninDnia dziecka, świąt Bożego Narodzenia, jako nagroda za dobre wyniki w nauce, a także bez okazji. 

Prezent dla miłośnika astronomii 

Prezenty nawiązujące do hobby zawsze sprawdzają się znakomicie. W przypadku dziecka interesującego się astronomią, planetami, gwiazdami, podróżami w kosmos, trafionym prezentem z pewnością będzie rakieta kosmiczna, a przede wszystkim rakieta kosmiczna przeznaczona do samodzielnego złożenia. 

Zestawy typu zrób to sam to zabawki edukacyjne, które mają wiele zalet - już samo konstruowanie jest wielka frajdą i umożliwia rozwijanie zdolności manualnych, koncentracji, logicznego myślenia czy kreatywności. Po zakończeniu prac konstrukcyjnych nadejdzie oczywiście czas na uruchomienie rakiety - jest ona napędzana mieszanką octu i sody oczyszczonej. Gwarantujemy, że radości nie będzie końca. 

Upominek związany z astronomią 

Wszystkim poszukującym prezentu dla astronoma podpowiadamy, że znakomicie sprawdzi się fajny gadżet do pokoju. Proponujemy naklejkę na ścianę ‒ księżyc, który świeci w ciemności. Taka naklejka będzie doskonałą ozdobą ściany bądź sufitu, jest bezproblemowa w montażu i doskonale prezentuje się zarówno za dnia, jak i w ciemności. Średnica naklejki wynosi 20 cm.  Taki gadżet z pewnością będzie trafionym upominkiem dla dziewczynek, jak również dla chłopców

Niedrogi prezent dla małego astronoma 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie wiele propozycji drobiazgów dla małych astronomów, jak również dla maluchów interesujących się naukom, różnego rodzaju doświadczeniami i eksperymentami.Za pomocą kilku kliknięć zamówić można oryginalny i niedrogi prezent, który sprawi dziecku wiele radości, a co więcej pozwoli rozwijać pasje i poszerzać wiedzę o świecie. 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie