Epodarek.pl
  • Retro prezenty

  • Dopasuj prezent

Gadżety retro

Dodatki i gadżety w stylu retro, a więc nawiązujące do niedalekiej przeszłości, czyli do lat 50. 60. czy 70. XX wieku cieszą się ogromną popularnością. W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć tego typu propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. 

Retro artykuły ‒ super prezent 

Twoja przyjaciółka w najbliższym czasie obchodzi urodziny? Szukasz fajnego prezentu dla siostry lub brata? A może chcesz zaskoczyć mamę bądź babcię upominkiem bez okazji. Retro gadżety sprawdzą się tutaj znakomicie. Znajdziecie u nas propozycje na różne okazje, począwszy od 18 po 20 czy 80 urodziny, święta, imieniny czy jubileusze. Proponujemy zarówno eleganckie, jak i śmieszne gadżety retro w szerokim przedziale cenowym. 

Retro gadżety ‒ szeroka oferta 

Na jakie retro gadżety dobrze zwrócić uwagę? Doskonałą propozycją są retro kubki o różnej pojemności. Odpowiednio dobrany kubek sprawi, że każdy z naparów smakował będzie wybornie, a jednocześnie stanie są ciekawą ozdobą. Dostępne są kubki z różnymi motywami, z pewnością więc znajdziemy ten w stylu bliskiej nam osoby. Kolejną z propozycji stanowią poduszki i poszewki nawiązujące do minionego czasu, poszewka z fajnym hasłem czy miękka poduszka z pewnością zrobią wrażenie na obdarowanych. 

Zabawne retro gadżety 

Retro gadżety z humorem? Je także znajdziecie w naszej ofercie. Wszystkim osobom lubiącym gotować lub spędzać czas w kuchni, polecamy bardzo gustowne, a jednocześnie wygodne fartuszki dla niej i dla niego. Na fartuszkach znajdują się różnego typu hasła, między innymi takie, jak: Przestań pić, zacznij budować lepsze jutro, Nie stwarzam zagrożenia, pracuje bezpośpiechu

Życzymy udanych zakupów! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie