Epodarek.pl
  • Sexy gadżety dla niego

  • Dopasuj prezent

Śmieszne gadżety z odrobiną pikanterii to upominki, które często wręczane są z okazji 18 urodzin, wieczoru kawalerskiego, a czasem bez okazji. Wśród licznych propozycji upominków z tej dziedziny znajdziemy zarówno delikatnie dwuznaczne, jak i te, które są naprawdę pikantne. Wybór tego jedynego gadżetu warto uzależnić od osobowości i oczywiście temperamentu pana, dla którego szukamy prezentu. Poniżej kilka inspiracji!

Śmieszny prezent na 18

Formalne wejście w dorosłość to doskonała okazja, by nieco zaszaleć z prezentem dla solenizanta ‒ oczywiście, jeśli  zwariowane i nieco pikantne upominki są w jego typie i nie wprawią go w zakłopotanie lub co gorsza, w zażenowanie. Jeśli jednak nasz osiemnastolatek jest otwarty i erotyczny gadżet go rozbawi, mamy zielone światło. Wśród osiemnastkowych gadżetów sprawdzą się poduchy z zabawnymi motywami, fartuszek z napisem I’m sexy and I know it,  dzwonek na piwo czy świecące kości miłości. Młody mężczyzna z pewnością zachowa ów upominek i nie raz będzie wspominał urodzinową imprezę oraz swoich gości. 

Gadżet na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski, czy, jak niektórzy sądzą, pożegnanie z wolnością, to impreza, która powinna pozostać na długo w pamięci przyszłego pana młodego. O banalnych, nudnych prezentach nie ma mowy ‒ drobiazg musi wzbudzać emocje i w 100% oddawać charakter spotkania w męskim gronie. Jakie gadżety można wręczyć mężczyźnie, który już za kilka dni stanie na ślubnym kobiercu? Wśród licznych propozycji znajdują się jadalna bielizna – zarówno dla niej, jak i dla niego, dzwonek z napisem ring for sex i wiele, wiele innych.

Zabawny upominek dla kolegi

Chcesz zaskoczyć swojego znajomego śmiesznym gadżetem? Twój przyjaciel uwielbia prezenty z humorem? A może planujesz zrobić niespodziankę bratu bądź szwagrowi? Sexy gadżety sprawdzą się znakomicie. Takie upominki nie są drogie, a z pewnością rozbawią obdarowanego. Mini sztanga do ćwiczenia męskości, zapakowana w eleganckie etui z napisem Postaw na swoim czy drapaczka gentelmana to drobiazgi, o których z pewnością szybko się nie zapomni.

Upominek z odrobiną pikanterii

W naszym sklepie internetowym znajdziecie gadżety o różnym stopniu pikanterii i w szerokim przedziale cenowym, które można podarować mężczyznom w różnym wieku. Jeśli więc szukacie zwariowanego prezentu na osiemnastkę, dwudzieste lub trzydzieste urodziny, wieczór kawalerski bądź inną okazję, sexy gadżety mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Zapewniamy sprawną realizację zamówień.

Życzymy udanych zakupów.

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie