Epodarek.pl
  • Śmieszne prezenty

  • Dopasuj prezent

Śmieszne gadżety 

Chcesz rozśmieszyć bliską Ci osobę, a może szukasz zabawnego upominku na urodziny, walentynki, Dzień Mężczyzny lub Dzień Kobiet? Przygotowaliśmy szeroką ofertę śmiesznych gadżetów w dużym przedziale cenowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Śmieszne gadżety według zawodu 

Oferujemy śmieszne gadżety, które można dopasować do zawodu danej osoby, między innymi upominki dla budowlańców, na przykład poduchę w kształcie cegły, dla kucharzy, na przykład elegancki fartuszek, z napisem I’m sexy and I known it, patelkę w kształcie serca czy nożyczki i nożyk do dekorowania owoców. Fajnym prezentem dla matematyka będzie natomiast kubek z równaniami, dla biologa długopis wyglądający jak kaktus, dla mechanika otwieracz wyglądający jak śrubokręt czy breloczek wyglądający jak mini klucz francuski. 

Śmieszne gadżety do domu 

Jakie śmieszne gadżety mogą przydać się w domu? Tutaj między innymi wymienić możemy zegar ścienny z zabawną tarczą, papier toaletowy z motywem drutu kolczastego, budzik wyglądający jak materiały wybuchowe, pojemnik do robienia drinków, który wygląda jak gaśnica. 

Śmieszne gadżety ‒ super prezent

Śmieszny gadżet będzie też super prezentem z różnych okazji, na przykład urodzin bądź imienin. Wśród drobiazgów wartych uwagi wymienić możemy takie, jak pilot na żonę, alkoholowe gry towarzyskie, okulary w kształcie dwóch kufli piwa, kask z miejscem na puszki piwa, sztanga do Wacusia, cukierkowa bielizna, dzwonek na piwo i wiele, wiele innych. 

Życzymy udanych zakupów! 

 

 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie