Epodarek.pl
  • Zegar na prezent dla niej

  • Dopasuj prezent

Tradycyjne zegary 

Tradycyjne zegary służą do wskazywania czasu i stanowią ozdobę salonu lub sypialni. Śmieszny zegar także może stanowić wspaniały element dekoracyjny, który rozbawi każdego gościa! Choć nie wskazuje godziny, to potrafi powiedzieć bardzo wiele o mieszkańcu domu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zegary dla spóźnialskich, wiecznie młodych lub tych, którzy nie zwracają uwagi na zasady. Wśród chętnie kupowanych prezentów dla fotografów jest zegar z ramkami na zdjęcia zamiast wskazówek.

Dzięki temu o 12;00 lub 14:00 można powspominać wakacje w Turcji lub nad Bałtykiem, zamiast przejmować się, że czas leci za szybko lub za wolno! Dodatkowym atutem jest możliwość wymiany zdjęć, więc zegar może stale zmieniać swój wygląd.

Śmieszne zegary na prezent

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą! Wierzmy, że to prawda, dlatego oferujemyśmieszne zegary na prezent, które ucieszą twoją przyjaciółkę, solenizantkę lub dziewczynę. Wybierz zegar, który najlepiej oddaje charakter obdarowywanej osoby, a gwarantujemy, że zarówno ona, jak i goście, będą śmiać się do łez!

Zabawnym przykładem zegara, który wcale nie wskazuje godzin, jest zegar biologiczny kobiety, służący do przypominania o najważniejszych życiowych potrzebach, takich jak:

  • Plotki
  • Makijaż
  • Sen
  • Kawa
  • Randka


Czy w życiu kobiety jest coś ważniejszego? Oczywiście, zegary trzeba traktować z przymrużeniem oka, tak samo jak każdy śmieszny gadżet! Kolejną propozycją jest zegar z nutami lub liczbami. Dla miłośniczek muzyki i matematyki mamy osobne kategorie, gdzie znajdziesz prezenty dla muzyka oraz prezenty dla matematyka.

Zegar dla wiecznie spóźnialskich

Jeżeliszukasz prezentu dla osoby, która nigdy nie zna odpowiedzi na pytanie o godzinę, zawsze jest spóźniona, a ograniczenia czasowe absolutnie jej nie dotyczą - mamy coś specjalnego! Zegary bez liczb lub z napisem “nieważne, i tak się spóźnię” to perfekcyjny, śmieszny prezent, który rozbawi każdego spóźnialskiego! Idealny zegar dla śpiochów i osób regularnie spóźniających się na imprezy lub tramwaj. Gwarantujemy, że prawdziwy zegar niczego nie zmieni, więc warto chociaż się pośmiać.

Zegar dla miłośniczki pizzy

Zegar bez liczb jest popularnym gadżetem prezentowym, ale prawdziwym hitem dla tzw. pizza lover, czyli miłośniczki pizzy może okazać się zegar, który wygląda jak najprawdziwsza pizza na cienkim spodzie z dodatkową warstwą sera! Pozostałe prezenty dla miłośniczek jedzenia, kuchni i gotowania znajdziesz w kategorii prezenty dla kucharza. Dla zainteresowanych bardziej urodą niż jedzeniem, przygotowaliśmy zegar odmładzający, który pozwoli cofnąć się w czasie bez użycia botoksu! Cyfry na zegarze są ułożone w odwrotnej kolejności, dzięki temu wskazuje inną godziną niż ta rzeczywista.

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie