Epodarek.pl
  • Gadżety alkoholowe na prezent

  • Dopasuj prezent
Rowerowy otwieracz
Rowerowy otwieracz
Produkt niedostępny
Imprezowa Wieża
Imprezowa Wieża
Produkt niedostępny

Gadżety alkoholowe 

Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć różnego typu gadżetów alkoholowych. Oferujemy eleganckie zestawy do różnego typu trunków, jak i również alko gry, na przykład alko ruletkę, imprezową wieżę, a także mega piersiówki, kieliszki i wiele, wiele innych.

Gadżety dla piwoszy 

Miłośników piwa nie brakuje! Aby ulubione piwo smakowało jeszcze lepiej, warto zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły, między innymi w lodowy kufel, dzięki któremu ów trunek zawsze będzie chłodny. Kolejną z propozycji jest specjalna lodówka na USB do piwa - ów gadżet będzie niezastąpiony w upalne dni. To nie koniec! Godnymi uwagi gadżetami są także specjalny kask z miejscem na puszki, piwny pas czy otwieracz do butelek.

Artykuły do wina

W naszym sklepie internetowym znajdziecie także specjalne artykuły dla miłośników wina. Proponujemy zarówno kieliszki, w tym kieliszki w eleganckim etui, jak również korkociągi, korkociągi elektryczne, aeratory z nalewaniem do wina, dzięki którym wino pooddycha, a my będziemy mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem i zapachem trunku. 

Zestawy do whisky 

Whisky to trunek lubiany przez wiele osób. W naszej ofercie dostępne są eleganckie szklanki do whisky, jak również całe zestawy zawierające nie tylko szklankę, ale także chłodzące, kamienne kostki do drinków, zestaw zawiera także eleganckie etui, dzięki któremu wspomniane artykuły alkoholowe można zabrać na przykład w podróż. 

Gadżety alkoholowe ﹘ super prezent 

Gadżety alkoholowe, na przykład zestawy kieliszków czy lodowy kufel to doskonałe pomysły na prezent z niemal każdej okazji, na przykład 18, 20, 30 czy 70 urodzin, imienin, świąt, Dnia Ojca, Dnia Mężczyzny, na parapetówkę, domówkę. Fajny gadżet podarować możemy zarówno przyjaciółce, jak i bratu, mamie czy babci. 

 

Życzymy udanych zakupów!

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie