Epodarek.pl
  • Prezent dla nauczyciela

  • Dopasuj prezent

Świetny pomysł 

Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego to wydarzenia, kiedy uczniowie wręczają swoim nauczycielom różnego typu upominki. W naszym sklepie internetowym znajdziecie drobiazgi w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym, które sprawią dużo radości nauczycielom zajmującym się różnymi przedmiotami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Prezent dla nauczyciela muzyki

Szukacie prezentu dla nauczyciela muzyki? Warto postawić na drobiazg, który będzie nawiązywał do wymienionej profesji. Doskonale sprawdzą się tutaj takie upominki, jak kubek, który ma nutę lub klucz wiolinowy zamiast ucha czy też kubek z motywem instrumentów muzycznych.

Prezent dla nauczyciela matematyki 

Co kupić nauczycielowi matematyki? Tutaj również nie brakuje propozycji, wśród których znajdują się zarówno praktyczne gadżety, jak również śmieszne drobiazgi! Polecamy gustowny długopis do sprawdzania kartkówek i wszelkiego typu testów, zabawny kubek z zadaniami matematycznymi do rozwiązania czy zegar, na tarczy którego zamiast liczb symbolizujących godziny, znajdują się działania do rozwiązania. 

Prezent dla nauczyciela języka polskiego

Znalezienie fajnego prezentu dla polonisty, to nie lada wyczyn. W tej kwestii również służymy pomocą! W związku z tym, że każdy polonista jest prawdziwym molem książkowym, idealnymi prezentami będą elegancka zakładka do książki czy etui na tablet ‒ dla miłośników e-booków.

Prezent dla nauczyciela informatyki 

Nauczyciel bądź nauczycielka informatyki z całą pewnością ucieszą się z takich drobiazgów, jak pendrive, grzejąca podkładka na USB pod dłonie, poduszka wyglądająca jak ogromna dyskietka, mini lodówka na USB, dzięki której zimna woda będzie zawsze pod ręką. 

Zabawny drobiazg dla nauczyciela 

Wystarczy odrobina kreatywności, aby znaleźć oryginalny prezent, który będzie pamiątką na długie lata i sprawi, że nauczyciel nie zapomni o swoich uczniach. W naszym sklepie zrobicie zakupy w kilka sekund. Zapewniamy duży wybór, atrakcyjne ceny i sprawną realizacją zamówienia. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie