Epodarek.pl
  • Prezent dla rowerzysty

  • Dopasuj prezent

Marzenie rowerzysty

Jazda na rowerze cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób dojeżdża rowerem do pracy, inni decydują się na rowerowe przejażdżki w czasie wolnym, jeszcze inni uprawiają profesjonalne kolarstwo. Co możemy podarować osobie, która uwielbia dłuższe bądź krótsze wycieczki rowerowe, na przykład siostrze, bratu, przyjacielowi, przyjaciółce czy partnerowi? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi - mamy nadzieje, że spodobają się Wam. Zapraszamy na zakupy!

Co kupić rowerzyście na urodziny?

Prezenty dopasowane do hobby lub ulubionej dziedziny sportu to doskonały punkt wyjścia. Jeśli więc szukasz drobiazgu na osiemnaste20 czy 50 urodziny dla osoby, której przejażdżki na rowerze nigdy nie nudzą się, gadżet rowerowy będzie znakomitym pomysłem. W zależności od osobowości naszego rowerzysty, zdecydować się możemy na praktyczny drobiazg lub gadżet z odrobiną humoru. 

Zabawny gadżet dla rowerzysty 

Zabawny gadżet możemy wręczyć rowerzyście z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, świąt, Walentynek, Dnia Ojca, jak również bez okazji. Zabawnym, a zarazem praktycznym prezentem będzie na przykład otwieracz w kształcie roweru ‒ w szczególności spodoba się on rowerzystom lubiącym od czasu do czasu napić się piwa. 

Co kupić rowerzyście? 

Po długiej wycieczce rowerowej gorąca herbata czy aromatyczna kawa będą jak znalazł. Tutaj z pewnością przyda się gustowny kubek, na przykład kubek z napisem Jesteś najlepszy z najlepszych. Taki drobiazg nie obciąży naszego budżetu a z pewnością sprawi mnóstwo radości rowerzyście i będzie dla niego pamiątką na długie, długie lata. Co więcej, kubek to fajny upominek zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny w każdym wieku. 

Niedrogie gadżety dla fanów wycieczek rowerowych 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie upominki dla rowerzystów. Zadbaliśmy o to, by przygotować propozycje w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym - z pewnością każdy znajdzie u nas odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Zapewniamy sprawną realizację każdego z zamówień. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie