Epodarek.pl
  • Prezent dla sportowca

Wyobrażenie sportowca

Osób, które amatorsko bądź profesjonalnie uprawiają sport nie brakuje. Wielu decyduje się na regularne treningi na siłowni, jogging czy na ekskluzywną grę w golfa. Co można podarować osobie, która ma swoją ulubioną dziedzinę sportu, jest zagorzałym kibicem i uwielbia aktywność fizyczną? Przygotowaliśmy kilka propozycji w szerokim przedziale cenowym. Zapraszamy na zakupy! 

Prezent na urodziny dla sportowca 

Prezent dopasowany do ulubionej dziedziny sportuhobby lub zawodu to doskonały punkt wyjścia podczas poszukiwania prezentu urodzinowego dla przyjaciółki, przyjaciela, siostry, brata, ojca i każdej innej, bliskiej nam osoby. Bez Względu na to czy potrzebujemy inspiracji na prezent na osiemnastkę, 20, 30, 40 czy 50 urodziny, zdecydować się możemy na upominek z humorem, elegancki bądź praktyczny gadżet. 

Gadżet dla sportowca imprezowicza 

Upominek na imieniny, jubileusz, walentynki, Dzień Ojca czy święta dla sportowca, który jest typem imprezowicza? Tutaj również nie brakuje pomysłów Polecamy między innymi kufle z motywem piłki nożnej bądź kufel z uchwytem w kształcie wyrzeźbionego ramienia - idealny dla siłaczy. 

Dużym powodzeniem cieszy się także gra piłkarzyki ‒ która oprócz tego, że zapewnia doskonałą zabawę jest sposobem na ćwiczenie zręczności i szybkości ruchów. 

Śmieszny upominek dla fana sportu

Wśród zabawnych upominków dla fanów sportu wymienić między innymi możemy zestaw mini golfa do grania z toalecie. Ów zastaw zawiera takie elementy, jak zielona mata do gry, kij golfowy, dwie piłki, dołek z flagą oraz tabliczka z napisem Do not disturb. Taki upominek z całą pewnością rozbawi każdego fana sportu. 

Pokusić się również możemy o gadżety kibica, na przykład okulary przeciwsłoneczne z napisem Polska, które z pewnością przydadzą się podczas oglądanie meczy. 

Niedrogi prezent dla sportowca 

W naszej ofercie znajdziecie różnego typu upominki dla sportowców,kibicówfanów piłki nożnej, miłośników gry w golfa, zwolenników rajdów samochodowych, motocyklowych czy rowerowych. Zapewniamy sprawną realizację zamówień, artykuły wysokiej jakości oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!

Szybka dostawa

Wysyłka w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie