Epodarek.pl
  • Dopasuj prezent
Brak produktów do wyświetlenia

Święta kalendarzowe 

Świąt kalendarzowych nie brakuje! Wśród najpopularniejszych wymienić można Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny czy Dzień Dziecka. Jakie upominki możemy wręczyć z okazji tego typu świąt? Przygotowaliśmy kilka propozycji. Mamy nadzieję, że będą przydatne.

Prezenty na Dzień Matki i Dzień Babci 

Jaki drobiazg sprawdzi się z okazji Dnia Matki czy Dnia Babci? Wśród różnego typu propozycji znajdują się zarówno przydatne artykuły, jak i gadżety retro czy akcesoria alkoholowe. Babci bądź mamie możemy podarować gustowny fartuszek z napisem Tu rządzi Babcia lub Tu rządzi Mama, patelkę w kształcie serca, kubek z fajnym napisem, zestaw do wina. Jeśli mamie bądź babci często jest zimno, fajnym prezentem będzie kocyko-szlafrok.

Prezent na Dzień Kobiet 

Elegancki prezent na Dzień Kobiet? Taki drobiazg możemy dopasować do zawodu bądź hobby danej kobiety. Dostępne są specjalne gadżety dla moli książkowych, nauczycielek, lekarek, muzyczek, podróżniczek. Z pewnością znajdziemy fajny drobiazg dla przyjaciółki, mamy, babci, żony czy dziewczyny. 

Święta kalendarzowe ‒ prezent dla niego 

Chcesz zaskoczyć fajnym prezentem bliskiego Ci mężczyznę? Z okazji Dnia Ojca doskonale sprawdzą się zestawy prezentowe z dedykacją. Skusić się możemy na zestaw grzybiarza z napisem Tato, a może by tak rzucić wszystko i iść na grzyby?, kufel do piwa, na którym widnieją logo Spidermana i napis Super tata czy kubek z napisem Tata Sp. z.o.o. 

Jaki prezent możemy podarować dziadkowi? Tutaj polecamy kapcie grzejące na USB, maga piersiówkę, wygodną poduchę, na której popołudniowe drzemki będą jeszcze przyjemniejsze, zestaw eleganta zawierający muchę i skarpetki, gustowny parasol. 

Życzymy udanych zakupów! 

 

 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie