Osiemnaste urodziny to oficjalne wejście w dorosłość. Prezent na taką okazję musi być wyjątkowy. Jakie gadżety urodzinowe możemy podarować chłopakowi? Przygotowaliśmy kilka propozycji, mamy nadzieję, że będą pomocne. Zachęcamy do lektury! 

Prezenty na 18 dla niego 

Wybór osiemnastkowych prezentów dla chłopaka jest dość duży, znajdziemy całą gamę zabawnych, jak i praktycznych upominków, które będą pamiątką na wiele, wiele lat. 

Dla piwosza 

1. Chłodzący kufel 

Praktycznie każdy mężczyzna lubi od czasu do czasu napić się chłodnego piwa. Tutaj z pewnością przyda się porządny kufel. Wystarczy, że obdarowany włoży naczynie na kilka godzin do zamrażarki, aby znajdujący się między ściankami naczynia płyn zamarł., gotowe. Kufel z pewnością przyda się nie raz. 

Chłodzący kufel

Dla praktyka

2. Zegar ścienny 

Chłopakowi, który lubi praktyczne prezenty, podarować możemy zegar ścienny. Dostępne są zegary, na tarczy których widnieje fajny motyw bądź zabawny napis. Do wyboru mamy między innymi zegar z napisem It’s beer o’clock, zagar z wielką 18 na tarczy, zegar pizzę i wiele innych. 

Zegar

Dla eleganta

3. Krawat 

Zabawnym, a jednocześnie praktycznym prezentem, będzie elegancki krawat, na przykład krawat z nadrukowaną instrukcją wiązania. Taki gadżet sprawi, że obdarowany zawsze bedzie elegancko prezentował się.

Krawat 

Dla klasyka

4. Skarpetki i mucha 

Osiemnastolatkowi, który jest prawdziwym elegantem, wręczyć możemy bardzo elegancki zestaw składający się z muchy i skarpet. Wymienione dodatki uatrakcyjnią każdą stylizację i z pewnością będą sprawdzać się przez długi, długi czas. 



Dla informatyka

5. Pendrive 

Praktycznym prezentem będzie też pendrive. W zależności od preferencji zakupić możemy pendrive w wersji klasycznej, jak również z zabawnym motywem, na przykład w kształcie kufla z piwem, gaśnicy i wiele, wiele innych. 

Pendrive

Dla oszczędnego

6. Skarbonka 

Osiemnastolatkowi podarować także możemy skarbonkę. Wybór takich gadżetów jest bardzo szeroki, zdecydować się możemy na klasyczną świnkę skarbonkę, skarbonkę ala bankomat, skarbonkę wyglądającą jak obiektyw aparatu, slkarbonkę labirynt i wiele, wiel innych.

Skarbonka

Dla miłośnika whisky

7. Zestaw do whisky 

Kolejna propozycją jest zestaw do whyski. Zapakowane w eleganckie etui szklanki do whisky oraz chłodzące kostki do drinków to elegancki prezent, który będzie pamiątka na długie, długie lata, a co więcej sprawi, że whisky będzie smakowała jeszcze lepiej. 

Zestaw do whisky

Dla imprezowicza

8. Alkoholowe szachy

Osiemnastolatkowi imprezowiczów i wręczyć możemy grę alkoholową, na przykład alkoszachy. Zestaw zawiera planszę do gry i 32 kieliszki, a dodatkowo:pionki do gry w warcaby oraz talię kart. 

Alkoholowe warcaby

Podsumowanie 

Jak widać wybór prezentów dla osiemnastolatka jest bardzo szeroki. Wybierać możemy między przydatnymi, a zabawnymi gadżetami w szerokim przedziale cenowym. Wśród licznych propozycji wymienić możemy kufel chłodzący, zegar z zabawnym motywem, zestaw do whisky, alko warcaby oraz wiele, wiele innych.