Osiemnastkowy prezent dla dziewczyny? To musi być coś wyjątkowego! I choć w sklepach stacjonarnych i internetowych nie brakuje propozycji, wybór tego jedynego gadżetu nie jest najprostszym zadaniem. Służymy pomocą. Zachęcamy do lektury!

Prezenty na 18 dla niej 

Jaki drobiazg sprawdzi się z okazji 18 urodzin? Prezent można dopasować do typu osobowości, stylu życia, hobby danej dziewczyny. Mamy kilka propozycji gadżetów praktycznych i zabawnych w różnych cenach. Mamy nadzieje, że okażą się przydatne. 

Zegar z ramkami

1. Zegar z ramkami ‒ zegar z ramkami na zdjęcia z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Taki zestaw składa się ze wskazówek oraz z 12 gustownych ramek, z których należy ułożyć tarczę. Obdarowana będzie mogła w ramkach umieścić dowolne zdjęcia, a gdy tylko najdzie ją ochota, zmienić je na inne.  Zegar można powiesić na ścianie bądź przymocować za pomocą naklejek. Cały zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko. 

Alkochińczyk

2. Alkochińczyk ‒ dziewczynie, która jest typem imprezowiczki, podarować możemy prawdziwie imprezową grę, czyli alkochińczyka. Zestaw zawiera szklaną planszę, dwie kostki do gry oraz 16 małych kieliszków, które imitują pionki. Super zabawa gwarantowana. 
Alkochińczyk

Zestaw do wina

3. Zestaw do wina ‒ solenizantce, która lubi od czasu do czasu napić się wina, kupić możemy elegancki zestaw alkoholowych gadżetów. Zestaw zapakowany jest w eleganckie, odporne na uszkodzenia etui, a zawiera chłodzący sopel do wina z nalewakiem, korkociąg ciśnieniowy, stoper z pompką. Taki zestaw z całą pewnością będzie sprawdzał się przez długi, długi czas. Oprócz całego zestawu do wina pokusić się także można na przykład na mega kieliszek do wymienionego trunku. 


Laboratoryjne kieliszki

4. Laboratoryjne kieliszki ‒ solenizantki, które interesują się chemią, chcą pracować w laboratorium z całą pewnością ucieszą się z nietuzinkowych kieliszków w kształcie menzurek laboratoryjnych.  Na kieliszkach znajdują się miarki, dzięki którym bez trudu można odmierzyć określoną ilość trunku. 

kieliszki

Korona

5. Korona ‒ prawdziwej królowej z pewnością przyda się korona. skusić się możemy na kupno eleganckiej, dmuchanej korony. Taki gadżet przyda się podczas niejednej imprezy.

korona 

Śmieszna poducha

6. Śmieszna poducha ‒ któż nie marzy o tym, żeby spać na kasie. Da się zrobić! Mega poducha w kształcie banknotu, na przykład 100 zł bądź 500 euro będzie jak znalazł. 

Poduszka

Kocyko-szlafrok

7. Kocyko-szlafrok ‒ dziewczynie, której bardzo często jest zimno spodoba się ciepły, miły w dotyku kocyko-szlafrok. kocyko-szlafroki sąwygodne, nie krepuiją ruchów i bedą idealne podczas jesienno-zimowych wieczorów 

 

A więc, jaki prezent osiemnastkowy wybrać dla niej?

Jak widać, wybór osiemnastkowych prezentów jest bardzo szeroki wśród licznych propozycji warto zwrócić uwagę na nietuzinkowy zegar z ramkami, zestaw do wina, dmuchaną koroną, kocyko-szlafrok, grę alkochińczyka. Dobrze przemyślany drobiazg zapewne sprawi obdarowanej mnóstwo radości.