Zbliżają się urodziny Twojej mamy i chcesz zaskoczyć ją nie tylko pięknymi życzeniami, ale też nietuzinkowym prezentem? Możliwości jest wiele - począwszy od prezentów praktycznych po zabawne drobiazgi. Przygotowaliśmy kilka propozycji. Zachęcamy do lektury! 

Prezent na urodziny dla mamy 

Jaki prezent można podarować mamie z okazji urodzin? Poniżej lista topowych prezentów w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. 

Dla mamy kochającej kawę

1. Szablony do kawy 

Twoja mama jest kawoszem? A może zawsze tkwiła w niej dusza artysty? Jeśli tak, szablony do zdobienia kwawy będą idealne! Ze pomocą szablonów można w kilka sekund wyczarować wyjątkowe wzory w filiżance kawy, jak również na torcie czy cieście. W zestawie znajduje się aż 16 szablonów. 

Dla mamy lubiącej oryginalne prezenty

2. Sun jar (lampka solarna)

Lampka solarna to z pewnością nietuzinkowy prezent urodzinowy. Lampka wygląda jak elegancki słoik. W dzień należy ustawić ją na parapecie, tak by zaabsorbowała jak najwięcej słońca. Dzięki wbudawnym baterii słonecznej oraz akumulatoroom kumulującymi energię, lampka gromadzi swiatło słoneczne. Po zmroku słoik świecie pięknych ciepły światłem słońca lub delikatną poświatą księżyca. Lampka wyposażona jest w przełącznik, dzięki któremy można zmieniać swiatł słońca na poświatę księżyca. 

Lampka słoneczna

Dla mamy myślicielki

3. Zdrapka przeżyć dla niej 

Zdrapka przeżyć to kreatywny prezent na każde urodziny. Taka zdrapka pomaga spełniać marzenia, wypracowywać zdrowe nawyki, zadbać o rozwój intelektualny i emocjonalny. Plansza pokryta jest wieloma srebrnymi polami, pod każdym polem kryje się jedno zadanie, na przykład, Zacznij odkładać na wymarzoną podróż na osobnym koncie, Zrób kurs online z interesującej Cię tematyki, Przeczytaj książkę, która Cię zainspiruje do działania i wiele innych. 

Zdrapka przeżyć

Dla mamy kucharki

4. Fartuszek szefa kuchni 

Jak wiadomo, najlepsze obiady są u mamy. Doskonałym prezentem będzie więc fartuszek szefa kuchni, na którym widnieją takie napisy, jak U mamy najlepiej, Najlepsze potrawy na świecie: Każde danie u mamy. To nie koniec, w zestawie znajdują się także specjalne stempelki z napisem Made by Mom do ciasta. Fartuszek wykonany jest z trwałego, odpornego na zabrudzenia materiału, nie przepuszcza kurzu i nie traci koloru.

Fartuszek


Dla mamy mola książkowego

5. Zakładka do książki 

W roli urodzinowego prezentu dla mamy, która lubi czytać, bardzo dobrze sprawdzi się elegancka, porządna zakładka do książki. Skusić się możemy na przykład na zakładkę w kształcie słonika z podniesioną trąbą. Taka zakładka nie tylko umożliwi zaznaczenie konkretnych stron, ale też przyniesie szczęście. 

Zakładka do książki

Podsumowanie 

Jaki prezent możemy podarować mamie na urodziny? Tutaj sprawdzą się takie upominki, jak fartuszek szefa kuchni, zakładka do książki, szablony do robienia kawy, zdrapka przeżyć czy nietuzinkowa lampa solarna.Udanych zakupów!