Urodziny Twojego męża zbliżają się wielkimi krokami i szukasz dla niego fajnego prezentu? Wiemy, że wybór tego idealnego drobiazgu jest dość trudny - zwłaszcza, że niektórzy z panów są bardzo kapryśni. Służymy pomocą! Poniżej kilka propozycji. Zachęcamy do lektury! 

Prezenty urodzinowe dla męża ‒ TOP 

Szukając idealnego prezentu dla męża, natrafimy na całe mnóstwo propozycji. Na co warto zwrócić szczególną uwagę, aby nasz upominek był strzałem w dziesiątkę? Przede wszystkim dobrze uwzględnić osobowość mężczyzny ‒ to czy lubi prezenty praktyczne, czy raczej te z odrobiną humoru.

Dobrym pomysłem jest także dopasowanie prezentu do zawodu, hobby bądź ulubionej dziedziny sportowej solenizanta. Poniżej kilka propozycji. 

Prezent dla męża majsterkowicza

  • Kubek majsterkowicza ‒ Twój mąż uwielbia majsterkować i nie istnieją awarie, z którymi nie poradziłby sobie? Jeśli tak, kubek majsterkowicza będzie w sam raz! Taki upominek sprawi, że obdarowany poczuje się wyjątkowo i będzie wiedział, że jego praca jest doceniana.
Prezent dla majsterkowicza 

Prezent dla męża miłośnika piwa

  • Chłodzący kufell ‒ wśród mężów nie brakuje miłośników piwa. W roli urodzinowego prezentu dla takiego mężczyzny doskonale sprawdzi się kufel z chłodzącym wypełnieniem. Taki kufel to gwarancja zawsze zimnego piewa - a to podstawa, gdy wysokie temperatury dają się we znaki, gdy w telewizji leci mecz lub po prostu podczas imprezy.
Chłodzący kufel

Prezent dla męża budowlańca

  • Poduszka w kształcie cegły ‒ mężowi, który pracuje na budowie bądź po uwielbia spać, wręczyć możemy poduszkę w kształcie cegły. Taki gadżet z całą pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i rzecz jasna, nie raz się przyda. 
Poduszka cegła

Prezent dla męża czytalnika

  • Zakładka do książki ‒ mężowi, który jest prawdziwym molem książkowym, na urodziny podarować możemy zakładkę do książki, na przykład designerski model wyglądający jak suwak. Ów gadżet z pewnością nie raz się przyda. Warto też dodać, że kupno zakładki nie będzie dużym wydatkiem. 
Zakładka do książki

Praktyczny prezent dla męża

  • Pendrive ‒ pendrive to praktyczny prezent, który przyda się nie raz. Taki urodzinowy drobiazg będzie idealny w przypadku mężów informatyków, mężów spędzających dużo czasu przed komputerem czy takich, którzy lubią zapisywać różnego typu dokumenty, fotografie i inne materiały na dysku przenośnym.
Pendrive

Prezent dla męża eleganta

  • Etui na koszule ‒ mężowi z okazji urodzin podarować także możemy etui na koszulę. Etui wykonane jest z odpornych na uszkodzenia materiałów doskonale chroni koszulę przed zagnieceniami. Idealny prezent dla panów, którzy często podróżują i dla wszystkich prawdziwych elegantów.
Etui na koszulę

Prezent dla męża z brodą

  • Niezbędnik brodacza ‒ Twój mąż ma prawdziwego fioła na punkcje swojej brody? Jeśli tak, doskonałym prezentem na urodziny będzie niezbędnik brodacza. Zestaw zawiera dwa drewniane grzebienie ‒ do brody i wąsów.
Niezbędnik brodacza

Prezent dla męża leśniczego

  • Poręczny nóż do grzybów ‒ wszystkim panom lubiącym chodzić na grzyby, mnóstwo radości sprawi poręczny, porządny nóż do grzybów. W zestawie znajduje się nie tylko wykonany ze stali nierdzewnej, porządny nóż, ale także elegancki pokrowiec oraz pędzelek do czyszczenia grzybów.
Nóż na grzyby

Prezent dla męża miłośnika whisky

  • Zestaw do whisky ‒ kolejną propozycją urodzinowego prezentu dla męża jest zestaw do whisky. Ów zestaw zawiera czarną piersiówkę (300 ml), 2 szklanki do whisky (2 x 250 ml), 2 szklane podkładki, 4 metalowe pociski, szczypce do lodu, eleganckie etui. 
Zestaw do whisky

Prezent dla męża z poczuciem humoru

  • Zestaw golfa do WC ‒ mężczyźnie z poczuciem humoru kupić możemy toaletowy zestaw golfowy. Taki upominek z pewnością będzie pozytywnym zaskoczeniem. 
Zestaw do golfa

Podsumowanie 

Wszystkim paniom szukającym prezentu dla męża podpowiadamy, ze taki drobiazg warto dopasować do hobby i zainteresowań męża. Wśród licznych propozycji warto skusić się na kubek majsterkowicza, kufel chłodzący, poduszkę w kształcie cegły, etui na koszulę, zestaw do whisky, niezbędnik brodacza i wiele, wiele innych.