Wieczór panieński to zwykle ostatnia szansa przyszłej panny młodej na szaloną imprezę przed wyjściem za mąż. Warto więc podarować jej coś, przez co lepiej zapamięta to wyjątkowe wydarzenie i zatęskni za wypadami z przyjaciółkami. Wspólne otwieranie prezentów może być jednym z punktów imprezy, która zapewni wiele śmiechu i wprawi was dobry nastrój na resztę wieczoru. Co podarować kobiecie, która żegna się ze swoim panieńskim życiem? Oto kilka propozycji.

1. Imprezowa wieża z klocków

Nic tak nie rozkręca imprezy jak pijacka gra. Ulepszona wersja Jengi wraz z kieliszkami to świetny podarunek, który możecie wykorzystać już tego samego wieczora i rozpocząć zabawę z przytupem. Na drewnianym klockach znajdziecie wiele komend, które wprawią was w dobry nastrój. Połączenie alkoholu z grą wymagająca sprawnych rąk to sposób na ubaw do łez. Alko wieża może używana w trakcie wielu spotkań, a nawet być ich przyczyną.

2. Zegar "Game Over"

Przyszła panna młoda ma duże poczucie humoru? Nie można tego nie wykorzystać. Wieczór panieński to doskonały czas na przypomnienie jej, w co się wpakowała, przyjmując zaręczynowy pierścionek. Zegar ze złowieszczym designem i napisem Game Over to zabawny upominek, który będzie dobrą pamiątką z tego wyjątkowego wieczoru i przypomni zakochanej parze, że nie ma już odwrotu i lepiej żyć ze sobą w zgodzie.
3. Pilot sterujący mężczyzną

Jeśli chcesz pomóc swojej koleżance, przyjaciółce lub siostrze w przyszłym małżeńskim życiu, pilot sterujący mężczyzną to gadżet, który na pewno ułatwi jej wiele spraw i pozwoli na prostą komunikację, która uratuje niejedną zagrażającą rozwodem (albo cichymi dniami) sytuacje. Odtwarzane wypowiedzi sprawdzają się w przeróżnych sytuacjach od zaniedbywania obowiązków po pikantne chwile i mogą być powodem wielu zabawnych wspomnień.
4. Cukierkowy stanik

Sexy gadżet na wieczór panieński? Czemu nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu? Cukierkowy stanik nie tylko podgrzeje atmosferę w sypialni przyszłej młodej pary, ale będzie także świetnym deserem, który można zjeść w dowolnym momencie. Co najważniejsze – to tylko 40 kcal! Uniwersalny rozmiar jest w tym wypadku zaletą, dzięki której można odsłonić nieco więcej ciała lub zjeść więcej cukierków. W każdym przypadku to zwycięstwo. Możesz pokusić się także o inne elementy garderoby tj. cukierkowe stringi dla niej lub dla niego.5. Patelnia serduszko

Lubisz dawać praktyczne prezenty i chcesz pomóc pannie młodej w okazywaniu miłości swojemu wybrankowi? Dzięki patelni w kształcie serduszka to możliwe. Każde danie takie jak jajecznica, omlet czy naleśniki staną się osobnymi wyznaniami, które sprawią, że związek będzie trwały i silny. Albo nie… Chociaż prezent może wywołać śmiech, jest także pragmatyczny. Patelnia jest naprawdę dobrej jakości i przyda się w każdej kuchni!
PodsumowaniePrezenty na wieczór panieński pozwalają na dość dużą swobodę i wszyscy traktują je z przymrużeniem oka. Ważne jednak aby dopasować upominek do charakteru przyszłej panny młodej. Kierowanie się tą prostą zasadą sprawi, że otwieranie prezentów będzie przebiegać bez niezręcznej ciszy.