Fajny prezent dla rowerzysty? Drobiazg dla osoby, która uwielbia przejażdżki rowerowe? Niespodzianka dla kolarza? Propozycji jest wiele, rozpoczynając na przydatnych na co dzień artykułach po drobiazgi z humorem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą prezentów. 

Co kupić rowerzyście? 

Z myślą o wszystkich, którzy szukają dla rowerzysty fajnego prezentu na urodziny, imieniny lub bez okazji,  przygotowaliśmy kilka inspiracji. 

1. Rowerowy otwieracz ‒ otwieracz do butelek to drobiazg, który przyda się nie raz i będzie fajną pamiątką dla obdarowanej osoby. Otwieracz może być niezbędny zarówno podczas spokojnych, spędzanych w domu wieczorów, jak również na wycieczkach i wszelkiego typu wyprawach. 
2. Lokalizator ‒ lokalizator NotiOne to kolejna z propozycji gadżetów dla rowerzystów. Lokalizator to niewielkie urządzenie, które po sparowaniu z aplikacją pomoże znaleźć wszelkiego typu drobiazgi, na przykład klucze czy portfel. Lokalizator działa bezprzewodowo, wysyła sygnały, które odbierane są przez zainstalowaną na telefonie aplikację. Zasięg lokalizatora to aż 90 m. Taki gadżet sprawi, że jeśli rowerzysta zgubi jakiś przedmiot w trakcie przejażdżki, szybko go odnajdzie.


3. Saperka wielozadaniowa ‒ Saperka to wielofunkcyjny gadżet - łopata, piła, klucz do śrub, narzędzie do wyciągania gwoździ, młotek, otwieracz do butelek, toporek, kompas w jednym. Taki upominek z pewnością ucieszy każdego miłośnika przygód.4. Zegarek ‒ fajny zegarek przyda się zarówno podczas przejażdżek krótszych, jak i dłuższych, dzięki niemu nasz rowerzysta nie straci poczucia czasy. 


5. Wielozadaniowy karabińczyk 6 w 1 ‒ wielozadaniowy karabińczyk to kolejny gadżet, który przyda się podczas przejażdżek rowerowych. Niewielki, lekki gadżet to ostry scyzoryk z blokadą ostrza typu liner-lock, mini piła ząbkowana na ostrzu (można przecinać np. liny), śrubokręt płaski, śrubokręt krzyżakowy, otwieracz do butelek w jednym. Karabińczyk wykonany został z wysokiej jakości stali i z pewnością będzie sprawdzał się przez długi czas.Wśród innych drobiazgów dla rowerzysty wymienić możemy kubek termiczny, bidon, specjalne sakiewki na rower, skarpetki ze śmiesznym motywem i wiele, wiele innych. 

Podsumowanie

Drobiazg dla rowerzysty? Wśród godnych uwagi propozycji wymienić możemy takie, jak rowerowy otwieracz do butelek, lokalizator, saperka wielozadaniowa, wielozadaniowy karabińczyk czy zegarek na rękę.