Każdy z nas, kilka razy w roku, przechodzi przez proces wyboru prezentów dla bliskich, jak i dalszych osób. Część z nas podchodzi do tego bardzo poważnie, planując i szukając upominku już kilka tygodni przed dniem urodzin. Dziś służymy pomocą osobom szukających prezentu dla 30-latka. 

Prezent poważny i niepoważny dla niego 

30-latek, dla którego szukasz prezentu uwielbia whisky? Jeśli tak, doskonałym prezentem będzie elegancki zestaw miłośnika whisky. Wspomniany komplet składa się z:

  • dwóch estetycznych szklanek do whisky z napisami na każdy etap degustacji,
  • kamiennych kostek, przeznaczonych do schładzania trunku, ale bez rozcieńczania go,
  • eleganckiego etui, które chroni wszystkie części podarunku i ułatwia jego przewożenie w torbie, plecaku czy walizce.

Chłodzący kufel na letnie upały

Letnią porą doskonale sprawdzi się lodowy kufel Froster Max. W takim kuflu piwo zawsze będzie zimne. W czym tkwi sekret? Kufel należy wstawić na kilka godzin do zamrażarki. Ten czas potrzebny jest, by płyn znajdujący się pomiędzy ściankami naczynia całkowicie zamarzł. Zmarzlina powoli będzie oddawała swoją temperaturę piwu i chłodziła je nawet w największe upały. 

Lodówka chłodząca na USB

Pozostając w temacie schłodzonych trunków, doskonałym prezentem dla chłopaka będzie lodówka chłodząca na USB. To urządzenie o rozmiarach nieco większych niż puszka napoju, które podłącza się do portu USB komputera czy laptopa. Taki prezent szczególnie sprawdzi się u osób pracujących zdalnie z domu, które lubią mieć wszystko w zasięgu ręki, tak, by jak najrzadziej wstawać z fotela. Gdy ciężkie lato za oknem, a praca goni, ten przydatny gadżet z pewnością znajdzie uznanie. 

Inne prezenty na 30 urodziny 

To tylko kilka wybranych przykładów gadżetów-prezentów, które można podarować młodemu mężczyźnie. Wśród innych pomysłów wymienić możemy kubek z zabawnym napisem, pendrive, wygodną poduszkę ze śmiesznym motywem, fartuszek z napisem I'm sexy and I know it, zestaw grzybiarza i wiele, wiele innych. Przed zakupami dobrze przemyśleć czy nasz solenizant jest zwolennikiem przydatnych, czy raczej zabawnych upominków. 

Zachęcamy do obejrzenia reszty produktów w naszym sklepie :)

Powodzenia!