Dopasowany do charakteru, ale także szczególny, taki powinien być prezent urodzinowy, który dawany jest od serca. Jeśli w niedługim czasie wybierasz się na okrągłe 60 urodziny do swojej mamy, pamiętaj, aby podarować jej coś niezwykłego, co sprawi jej wielką radość. Jaki prezent zatem wybrać? Zachęcamy do przeczytania artykułu, który pomoże Ci zakupić świetny upominek na 60 urodziny!

Prezent na 60!

60 urodziny to szczególny czas w życiu bardzo wielu osób. Można poświęcić się rozwojowi swoich pasji, a także hobby, zdecydować się pojechać na zagraniczne wakacje, a przede wszystkim skupić bardziej na sobie. W okresie tym sporo osób ma już za sobą swoją karierę zawodową, dzięki czemu mogą nieco zwolnić i relaksować się w ciągu dnia. Wybierając zatem prezent na 60 urodziny mamy, pamiętaj, aby dopasować go do jej osobowości oraz zainteresowań. Na co warto się zdecydować?

Jaki prezent kupić na 60 mamy?

Chcąc kupić prezent na 60 urodziny, możesz zdecydować się na zabawny gadżet lub też prezent praktyczny. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz postawić na humorystyczny upominek, Twoja mama musi mieć poczucie humoru. Osoby w wieku emerytalnym bardzo często nie do końca rozumieją żarty młodszych, jeśli postawisz zatem na typowy, młodzieżowy gadżet, może nie być to trafiony podarunek. Bez problemu możesz jednak zakupić upominek, który będzie wykorzystywała na co dzień. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji na prezent dla osób na 60 urodziny.

  • Zestaw grzybiarza - emerytura to świetny czas na to, aby zacząć rozwijać swoje pasje! Sporo osób uwielbia chodzić na grzyby, zatem zestaw grzybiarza jest świetnym pomysłem na prezent. Jeśli Twoja mama często szuka nowych okazów w lesie lub dopiero planuje na emeryturze zacząć zgłębiać wiedzę na ten temat, spraw jej taki prezent, z pewnością się ucieszy.
  • Antykradzieżowa saszetka - jest to świetny prezent dla osób, które uwielbiają jeździć na różnorodne wycieczki. Jeśli wiesz, że Twoja mama wybiera się w niedługim czasie w podróż, podaruj jej antykradzieżową saszetkę. Dzięki temu będzie mieć swoje dokumenty pod stałą kontrolą, tym samym uniemożliwiając ich kradzież potencjalnemu złodziejowi.
  • Kieliszek obiektyw - świetny prezent dla fanów fotografii. Kieliszek wygląda jak prawdziwy obiektyw, może stanowić idealny gadżet ozdobny lub praktyczny. Kobiety uwielbiają niecodzienne dodatki. Jeśli Twoja mama ma poczucie humoru, śmiało możesz zdecydować się na ten zakup.
  • Mapa zdrapka - Jak już wcześniej wspominaliśmy, 60 urodziny są świetnym czasem do tego, aby rozpocząć podróżowanie po świecie. Jeśli wiesz, że mama ma w planach zakup biletów do różnych zakątków świata, podaruj jej mapę zdrapkę. Przed każdą wycieczką będzie mogła zdrapać miejsce, do którego się wybiera. 
  • Zegar szczęśliwych - świetny produkt, który może stanowić dodatek do prezentu. Przepiękny zegar z motywującym napisem: "szczęśliwi czasu nie liczą". Jest to także idealny gadżet do salonu lub też do sypialni. Warto sprawić radość swojej mamie takim upominkiem!

60 urodziny są szczególnym czasem w życiu bardzo wielu osób. To właśnie w tym okresie przechodzi się na emeryturę, zwalnia się nieco tempa, a także zaczyna rozwijać swoje pasje. Prezenty powinny być zatem dostosowane do osobowości, a także do zainteresowań. Mogą to być podarunki zabawne, ale także tematyczne i użytkowe. Wszystko zależy od tego, jakie relacje masz ze swoją mamą oraz, jakie ma zainteresowania. Pamiętaj, że prezent nie musi być drogi, liczy się przede wszystkim pamięć o drugim człowieku.