Dwunastolatki mają już swój styl i własne zdanie niemal na każdy temat. Jaki prezent możemy podarować dwunastoletniej młodej damie? Wiemy, że wybór może być bardzo trudny, służymy więc pomocą. Zachęcamy do lektury! 

Prezent dla 12-letniej dziewczynki 

Zanim wyruszymy na wielkie zakupy, warto, abyśmy pomyśleli, co lubi dana dziewczynka, jakie ma zainteresowania, jak przedmiot w szkole jest jej ulubionym. Taka krótka analiza będzie doskonałym punktem wyjścia. Poniżej kilka propozycji. 

Dla nastolatki kosmonautki

1. Księżyc na ścianę 

Jeśli nasza dwunastolatka interesuje się kosmosem, naukami o ziemi, astronomią, doskonałym prezentem dla niej będzie model księżyca z wbudowanym sensorem światła. Ów sensor sprawia, że księżyc świeci, a co więcej przechodzi przez wszystkie 12 faz. Księżycem sterujemy za pomocą pilota na podczerwień.

Świecący księżyc

Dla nastolatki lubiącej zwierzęta

2. 3D portmonetka buldog 

Każdej dwunastolatce z pewnością przyda się fajna portmonetka, która umożliwi nie tylko przechowywanie drobiazgów, ale również kluczy. Portmonetka przypominająca słodkiego buldoga z pewnością zaskoczy obdarowaną i będzie praktycznym, a zarazem niedrogim upominkiem. Portmonetka jest miła w dotyku, a wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Dla nastolatki zmarzlucha

3. Dziecięcy kocyko-szlafrok 

Miękki w dotyku, cieplutki kocyko-szlafrok będzie idealnym prezentem dla dwunastolatki zmarzlucha. Kocyko-szlafroki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, z pewnością więc znajdziemy ten w ulubionym kolorze dziecka. Kocyko-szlafrok jest wygodny, wyposażony  został w kieszeń na różnego typu drobiazgi. 

Kocyko-szlafrok

Dla nastolatki designerki

4. Kubek 

Kolorowy kubek to kolejna z propozycji. Skusić się możemy na designerski kubek z klocków, kubek z ulubionymi postaciami czy z fajnym napisem.  Taki drobiazg możemy też dopasować do hobby, jeśli nasza dwunastolatka gra na instrumencie lub po prostu lubi muzykę, trafinym prezentam będzie model z takim właśnie motywem. Dla modnej nastolatki

5. Recyklingowa biżuteria 

Prezent, który uczy i bawi. Zestaw umożliwi obdarowanej wykonanie nietuzinkowej biżuterii z kolorowych czasopism. Tworzenie własnej biżuterii to sposób, by rozwinąć kreatywność i wyobraźnię, zdolności manualne, a także, by poszerzyć wiedzę na temat ochrony środowiska i recyklingu. 

Zestaw do robienia biżuterii

Inne prezenty dla 12-latki

Wśród innych ciekawych prezentów dla 12-latki wymienić możemy poduszkę ze śmiesznym motywem, zabawny długopis, na przykład przypominający kaktusa, zestaw Anatomia człowieka KLATKA PIERSIOWA do złożenia, eko rakietę, fartuszek stylizowany na sukienkę. 

Podsumowanie 

Jak widać wybór gadżetów dla dwunastolatki jest dość spory, wystarczy odrobina kreatywności, krótka analiza, co nasza dziewczynka lubi najbardziej i gotowe. Wśród propozycji wymienić możemy kubek, portmonetkę na drobiazgi, reluklingowy zestaw do robienia biżuterii czy model księżyca. Powodzenia!