Prezent dla męża na święta

Na kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia wiele pań rozpoczyna poszukiwania prezentu dla męża. Wybierać można między całą gamą gadżetów śmiesznych i praktycznych, dopasowanych do zawodu, hobby bądź ulubionej dziedziny sportowej. Przygotowaliśmy kilka wskazówek. Zachęcamy do lektury! 

Prezenty pod choinkę dla mężczyzny 

Jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór prezentów dla mężczyzny jest bardzo szeroki, zazwyczaj jednak, aby zakupić ten idealny i dostosowany do naszego budżetu drobiazg, trzeba się nieźle nakombinować. Służymy pomocą- przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, wśród których znajdziecie upominki w różnym stylu i szerokim przedziale cenowym. 

Prezent na święta dla męża

1. Kubek ‒ kubek to niedrogi, a jednocześnie przydatny i fajny prezent dla męża. Warto tutaj podkreślić, że wybór jest bardzo szeroki - w zależności od charakteru czy profesji męża możemy pokusić się o kubek siłacza, kubek z zadaniami matematycznymi, kubek, który zamiast ucha ma gitarę ‒ idealny dla muzyków i fanów muzyki, bądź model mający zamiast ucha klucz francuski ‒ w sam raz dla mechaników i złotych rączek. Pozostają jeszcze kubki dla optymistów, miłośników pizzy i wiele, wiele innych. 
Kubki 
2. Gadżety alkoholowe ‒ w przypadku wielu mężów sprawdzą się gadżety alkoholowe, do wyboru tutaj mamy: 
  • Lodowy kufel ‒ kufel ze specjalnym wkładem chłodzącym z całą pewnością przyda się mężowi, który lubi od czasu do czasu napić się piwa. W opisywanym kuflu ów napitek zawsze będzie miał odpowiednią temperaturę. Kufel wykonany jest ze szkła akrylowego i ma specjalne wypełnienie, które po zamrożeniu zmienia się w lód. 
Lodowy kufel
  • Zestaw do Whisky ‒ niektórzy mężowie uwielbiają whisky. Takiemu mężczyźnie podarować możemy elegancki zestaw do wymienionego trunku, na przykład komplet szklanek wraz z kamiennymi kostkami chłodzącymi do drinków - całość zapakowana jest w czarne, trwałe etui.

Zestaw do whisky
  • Gry alkoholowe ‒ mężczyźnie, który jest typem imprezowicza wręczyć możemy grę alkoholową, na przykład zestaw do alko koszykówki, alkochińczyka, alkoholową ruletkę, piłkarzyki i wiele innych. 

Imprezowa ruletka

3. Praktyczne gadżety ‒ nie brakuje również miłośników przydatnych prezentów, tutaj pokusić się możemy o takie upominki, jak: 
  • Pendrive ‒ pendrive z pewnością nie raz się przyda, zwłaszcza mężczyźnie, który często korzysta z komputera bądź pracuje jako informatyk. Dostępne są pendrive'y w standardowych, jak i nieco bardziej oryginalnych kształtach, na przykład w kształcie pocisku bądź kufla z piwem. 
Pendrive
  • Etui na koszulę ‒ wielu panom z całą pewnością przyda się etui na koszulę. Ów gadżet będzie niezastąpiony w podróżach dłuższych oraz ktrótszych i sprawi, że ubranie naszego mężczyzny nie pogniecie się. 
Etui na koszulę
  • Organizer do kluczy ‒ porządny organizer do kluczy to praktyczny gadżet, który każdemu ułatwi życie i sprawi, że będzie można zapomnieć o nieładzie w zestawie kluczy. Inne propozycje prezentu dla męża

Oczywiście wymienione powyżej prezenty to zaledwie część propozycji. Wśród innych wymienić możemy designerski budzik, myszkę do komputera, lodowe kieliszki, fartuszek z zabawnym napisem, na przykład I’m sexy and I know it, brelok, niezbędnik brodacza oraz wiele, wiele innych. 

Podsumowanie 

Propozycji prezentów dla męża nie brakuje. Wybierać możemy między gadżetami w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. Godnymi uwagi propozycjami kubek, gadżety alkoholowe, zestaw do whisky, pendrive, designerski budzik i wiele wiele innych. 

Powodzenia!