Prawdziwa przyjaźń jest cudowna. Setki przegadanych godzin, wspólne rozwiązywanie problemów i cieszenie się z sukcesów, szalone imprezy, wspólne wyjścia do SPA ‒ z przyjaciółką można góry przenosić. Jaki drobiazg możemy podarować przyjaciółce z urodzin, imienin, świąt Bożego Narodzenia lub bez okazji? Przygotowaliśmy kilka inspiracji. Zachęcamy do lektury!

Pomysł na prezent dla przyjaciółki 

Pomimo tego że w sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziemy całe mnóstwo prezentów dla przyjaciółki, wybór drobiazgu idealnego może być trudnym zadaniem. W końcu przyjaciółka to wyjątkowa osoba! Niezbędny jest więc super prezent, który będzie fajną pamiątką, a jednocześnie nie przetoczy przeznaczonego na ów cel budżetu.

Super prezent dla przyjaciółki - jak wybrać?

Prezent wręczony od serca sprawi obdarowanej wiele radości. Z myślą o wszystkich, którzy szukają pomysłów na prezent dla przyjaciółki przygotowaliśmy kilka inspiracji.

Przed rozpoczęciem poszukiwań warto pomyśleć, jaki drobiazg przydałby się w domu, co lubi przyjaciółka, do kupienia czego przymierza się od dawna - będzie to dobrym punktem wyjścia.

Praktyczny gadżet

  • Praktyczne gadżety - praktyczne prezenty sprawdzają się w wielu przypadkach. Twoja przyjaciółka narzeka, że ciągle jest jej zimno, spraw jej ciepły, miękki w dotyku kocyko-szlafrok. Wśród innych prezentów wymienić możemy elegancki brelok do kluczy, pendrive'a w oryginalnym kształcie - na przykład w kształcie szminki, termos, kubek.
Praktyczny drobiazg dla przyjaciółki

Gadżet dla przyjaciółki, która lubi alkohol

  • Gadżety Alkoholowe - jak pomysły na prezent dla psiapsi, to oczywiście gadżety alkoholowe. Jeśli tylko Twoja przyjaciółka lubi od czasu do czasu napić się wina, doskonałym prezentem będzie elegancki kieliszek do wina lub zestaw 2 kieliszków zapakowanych w elegancki etui , idealny upominek stanowić też będą korkociąg bądź aerator do wina.
Kieliszek do wina

Prezent dla śmiesznej koleżanki 

  • Śmieszne drobiazgi - kolejny pomysł na prezenty to śmieszne gadżety, na przykład poduszka z zabawnym nadrukiem, zegar ścienny ze śmieszną tarczą, dmuchana korona.
 Poduszka

Oryginalny prezent dla niej

  • Prezent dopasowany do hobby - prezent dopasowany do hobby z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Twoja przyjaciółka lubi gotować? Spraw jej gustowny fartuszek. Wśród innych propozycji wymienić możemy zakładkę do książki - dla moli książkowych, plakat - zdrapkę, na której można zaznaczać odwiedzone już miejsca - idealne dla podróżniczek, szablony do kawy, za pomocą których można na naparze wyczarować nietuzinkowe wzorki - dla artystek.
Fartuszek

Wyjątkowy podarunek - podsumowanie

Prezenty dla przyjaciółki muszą być idealne. Bez względu na to czy szukamy prezentu na święta, imieniny, urodziny czy też nadarzyła się inna okazja, ważne jest, by wybrany drobiazg był oryginalny i elegancki. W zależności o przypadku, skusić się możemy na prezent nawiązujący do pracy, do hobby, praktyczny lub śmieszny prezent. Udanych zakupów!