Siostra to jedna z bliższych osób. Ktoś, na kogo zawsze możemy liczyć i z kim łączy nas cała masa wspomnień. Jaki upominek można podarować siostrze z okazji jej święta lub bez okazji? Przygotowaliśmy małą podpowiedź. Zachęcamy do lektury! 

Super prezent dla siostry

Z myślą o wszystkich osobach szukających inspiracji na prezent dla siostry przygotowaliśmy kilka propozycji, poniżej krótka lista:

Dla siostry łasucha

1. Czekoladowe fondue ‒ Twoja siostra jest prawdziwym łasuchem? Uwielbia czekoladę i nigdy nie ma dość słodyczy? Wykonane z porcelany fondue będzie strzałem w dziesiątkę! W konstrukcji fondue wyróżniamy miseczkę na czekoladę oraz miejsce na podgrzewacz.

Kilka minut wystarczy, aby przygotować ciepłą, przepyszną polewę czekoladową. W polewie można zanurzyć owoce, pianki, bakalie, możliwości mamy bez liku. 
Czekoladowe fondue

Dla siostry projektantki

2. Naklejka dekoracyjna na ścianę ‒ Twoja siostra lubi nietuzinkowe ozdoby? A może interesuje się wystrojem wnętrz bądź już od dawna szuka sposobu, by zmienić wystrój w swoim pokoju bądź mieszkaniu? Specjalna naklejka na ścianę będzie idealnym upominkiem. 
Naklejka na ścianę

Dla siostry podróżniczki

3. Podróżne etui na bieliznę ﹘ dla siostry, która często podróżuje - zarówno w celach turystycznych, jak i służbowych, warto rozważyć kupno podróżnego etui na bieliznę. Taki gadżet z pewnością będzie niezwykle przydatny, pozwoli na wygodne spakowanie bielizny i pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w torbie. 

Etui na bieliznę

Dla siostry podróżniczki

4. Torba 3D jak z kreskówki ‒ pojemna torba, która wygląda jak “wyjęta z kreskówki” to jednocześnie oryginalny i praktyczny prezent. Torba wyróżnia się na tle innych i z daleka przyciąga uwagę i znakomicie współgra ze stylizacjami w różnym stylu. To nie koniec, torba jest wykonana z porządnych materiałów i bardzo pakowna. Czego chcieć więcej? 


Torba

Dla siostry majsterkowiczki

5. Lokalizator zgubionych rzeczy ‒ zaniewieruszenie ważnych przedmiotów, na przykład portfela, kluczyków od samochodu, kluczy od domu czy straszne z oczu dziecka potrafi podnieść ciśnienie. Aby zaoszczędzić tego siostrze, możemy podarować jej lokalizator rzeczy zagubionych.

Lokalizator działa bezprzewodowo. Wysyłany przez lokalizator sygnał odbierany jest przez znajdujące się w odległości około 90 m od zagubionego przedmiotu telefony z zainstalowaną aplikacją NotiOne. NotiOne Play, oprócz własnej, darmowej aplikacji, jest też kompatybilny z innymi popularnymi aplikacjami o szerokim zasięgu.

Lokalizator

Dla siostry zakochanej

6. Nastrojowe lampiony ‒ nastrojowe, wykonane z ognioodpornego papieru lampiony to kolejna z propozycji. Przy ciepłym świetle lampionów każda siostra z pewnością zrelaksuje się i zapomni o szarej codzienności. Lampiony przeznaczone są do wielokrotnego użytku i z pewnością będą służyć siostrze przez długi, długi czas.


Lampiony

Inne propozycja na prezent dla siostry 

Wymienione powyżej upominki to zaledwie niewielka część propozycji. Skusić się także możemy na inne drobiazgi, między innymi na zakładkę do książki, pokrowiec na walizkę, ramkę na zdjęcia, budzik, kubek, bransoletkę, bezprzewodowy głośnik świetlny i wiele, wiele innych.

Podsumowanie 

Wręczony od serca upominek z pewnością sprawi siostrze wiele radości. Z okazji urodzin, imienin, świąt Bożego Narodzenia bądź z innej okazji siostrze możemy wręczyć czekoladowe fondue, nietuzinkową torebkę, naklejkę na ścianę, nastrojowe lampiony, bransoletkę, kubek i wiele, wiele innych. Udanych zakupów!