25 rocznica ślubu, czyli srebrne gody, to niezwykle ważne święto dla danej pary. Wiele małżeństw z tej okazji organizuje skromniejsze bądź bardziej huczne przyjęcia. Jaki drobiazg podarować zakochanym na taki jubileusz? Zachęcamy do lektury!

Super prezenty na 25 rocznicę ślubu 

 Drobiazg na 25-lecie małżeństwa warto dopasować do osobowości bądź hobby jubilatów. Możemy także skusić się na praktyczny drobiazg, przemyśleć, jaki gadżet przydałby się naszej parze lub zaskoczyć małżeństwo prezentem z humorem. Poniżej krótka lista propozycji. 

1. Dla niego, dla faceta

Zestaw Miłośnika Whisky Froster Who cares ‒ jeśli nasi jubilaci lubią whisky, podarować im możemy elegancki zestaw zawierający dwie szklanki do whisky oraz 9 kamiennych kostek do drinków. Na szklankach znajdują się napisy Good Day (Udany dzień), Bad Day (Zły dzień) oraz Who cares (Kto by się przejmował). Zestaw zapakowany jest w eleganckie etui. 

Zestaw do whisky

2. Dla niej, uniwersalny prezent

Butelkowy Zestaw do Wina ‒ prezent dla jubilatów, którzy lubią od czasu do czasu napić się wina? Proponujemy zestaw zawierający niezbędne akcesoria do danego trunku, między innymi chłodzący sopel do wina diVinto z nalewakiem, korkociąg ciśnieniowy, stoper z pompką. Zestaw zapakowany jest w eleganckie etui w kształcie butelki. 

Zestaw do wina

3. Romantyczny prezent

Romantyczne zakochane poszewki ‒ komplet dwóch eleganckich poszewek na poduszki to niezwykle uroczy prezent. Na każdej z poszewek znajduje się połówka serca, po złączeniu poduch powstaje jedno, piękne serce. Poduszki będą fajną ozdobą, ale też przydadzą się podczas drzemki.
Poszewki na poduszkę

4. Super pomysł na 25 lecie ślubu

Ramka na zdjęcie ‒ ramka na zdjęcie to praktyczny niedrogi, a zarazem bardzo gustowny prezent. W ramce obdarowani będą mogli umieścić swoje wspólne, ulubione zdjęcie. Dostępne są ramki w wielu wielkościach i kształtach, wykonane z różnego typu materiałów. 

Ramka

5. Dla zmarzluchów

Podwójny kocyko-szkafrok ‒ para uwielbia spędzać wspólnie czas, na przykład oglądać razem telewizję czy siedzieć na kanapie i po prostu rozmawiać? Ciepły, miękki kocyko-szlafrok sprawdzi się znakomicie. Kocyko-szlafroki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. 
Kocyko-szlafrok dla dwojga

Podsumowanie 

Wybór prezentów na 25 rocznicę ślubu jest bardzo szeroki. W zależności od osobowości jubilatów pokusić się możemy o praktyczny bądź śmieszny upominek. Wśród licznych propozycji wymienić możemy, akcesoria alkoholowe, romantyczne poszewki, zestawy alkoholowe czy ciepły, miękki kocyko-szlafrok dla dwojga. 

Udanych zakupów!