Upominek na 40 urodziny dla mężczyzny? Taki drobiazg powinien zrobić na solenizancie ogromne wrażenie i być pamiątka na wiele lat. Na jakie gadżety i artykuły w szczególności warto zwrócić uwagę? Poniżej kilka podpowiedzi. Zachęcamy do lektury!

Prezent na 40 ‒ jaki wybrać?

Wybór prezentów na 40 urodziny jest bardzo szeroki. Wystarczy odrobina kreatywności i znajdziemy wiele fajnych prezentów, które spodobają się solenizantowi i nie zrujnują naszego budżetu. Jakie kwestie warto wziąć pod uwagę podczas zakupów?

  • Osobowość mężczyzny ‒ doskonałym punktem wyjścia przy wybieraniu prezentu będzie osobowość mężczyzny. Zanim zakupimy konkretny drobiazg, warto abyśmy pomyśleli czy lepszym rozwiązaniem będzie prezent z humorem czy przeciwnie, elegancki bądź praktyczny drobiazg. 
  • Zawód ‒ prezent możemy też dostosować do zawodu męża, przyjaciela, brata czy innego bliskiego mężczyzny. Dostępne są specjalne drobiazgi dla nauczycieli, mechaników, informatyków itd. 
  • Hobby ‒ podczas zakupów warto też pamiętać o hobby danego pana. Znajdziemy wiel gadżetów dla sportowców, biegaczy, kibiców złotych rączek itd. 

Prezent na 40 dla niego ‒ TOP 6

1. Chłodzący lodowy kufel 

Który z panów nie lubi smacznego, zimnego piwa ‒ w szczególności, gdy wysokie temperatury dają się we znaki? Właśnie dlatego doskonałym drobiazgiem będzie chłodzący kufel do piwa. Kufel wystarczy włożyć do zamrażarki i poczekać, aż znajdujący się między ściankami kufla płyn zamarznie ‒ w takim szkle relaks przy piwie będzie jeszcze przyjemniejszy.2. Zegarek na rękę 

Zegarek na rękę to nie tylko elegancki, ale też praktyczny prezent, który będzie pamiątką na długi czas. Zegarki na rękę dostępne są w wielu wzorach i kolorach, bez problemu więc znajdziemy ten w stylu solenizanta. Jeśli nasz 40-latek jest matematykiem lub po prostu lubi matematyczne łamigłówki, doskonałym prezentem będzie zegarek z zadaniami matematycznymi. Alternatywą do zegarka na rękę będą zegar ścienny czy budzik.


3. Kubek 

Kubek to niedrogi prezent, który sprawdza się praktycznie zawsze. Wybór kubków jest bardzo duży, dzięki czemu można znaleźć model w 100% dopasowany do stylu życia, osobowości czy hobby czterdziestolatka. Do wyboru mamy między innymi kubek siłacza, kubek informatyka, kubek matematyka, kubek muzyka, kubek z zabawnym napisem i wiele, wiele innych.


4. Etui na koszulę

Solenizantowi elegantowi z pewnością spodoba się etui na koszulę. Taki gadżet przyda się w podróży, uchroni koszulę przed różnego typu zabrudzeniami i sprawi, że ubranie mężczyzny nie pogniecie się i będzie wyglądało schludnie oraz elegancko. To idealny prezent dla panów, którzy często podróżują. 


5. Fartuszek 

W przypadku kucharzy zawodowych, jak również wszystkich panów, którzy lubią gotować i spędzać czas w kuchni, doskonale sprawdzi się fartuszek. W zależności od preferencji zdecydować się możemy na fartuszek z różnego typu motywami, na przykład z napisem Yes, We can, Uwaga! Facet w kuchni! czy na fartuszek ze specjalnymi kieszeniami na puszki piwa. 


6. Zestaw narzędziowy 

Zestaw narzędziowy to przydatny prezent, który z pewnością ucieszy każdego solenizanta. Dostępne są zestawy składające się z różnych elementów i w szerokim przedziale cenowym. Zakupić możemy między innymi zestaw, w składzie którego znajdują się kombinerki, śrubokręty płaski i krzyżak, wkrętaki, zestaw bitów (płaskie, próbnik napięcia. 


Inne prezenty na 40 urodziny 

Oczywiście wymienione powyżej upominki to tylko niektóre z propozycji. Wśród innych, godnych uwagi prezentów na 40 urodziny wymienić możemy takie, jak sexy gadżety, poduszki i poszewki z fajnymi motywami, otwieracze do piwa, ręczniki, zestaw do whisky, mega zdrapki oraz wiele, wiele innych. 

Podsumowanie 

Prezent na 40 urodziny dla mężczyzny? Największym powodzeniem cieszą się tutaj gadżety alkoholowe, kubki, zegary i zegarki, zestawy narzędzi, a także fartuchy - na przykład ze specjalnymi kieszeniami na piwo. Powodzenia!