Ślub cywilny to wyjątkowe przeżycie dla nowożeńców. Jaki drobiazg możemy podarować parze, która podjęła decyzję o legalizacji związku? Przygotowaliśmy kilka propozycj - mamy nadzieje, że będą przydatne. Zachęcamy do lektury! 

Ślub cywilny ‒ TOP 8 prezentów 

Szukasz eleganckiego, a może zabawnego prezentu dla pary, która bierze ślub cywilny? Poniżej propozycje na upominki w różnym stylu i w szerokim przedziale cenowym. 

1. Zakochane kubeczki

Zakochane kubeczki ‒ uroczym, a jednocześnie niedrogim prezentem dla młodej pary będzie zestaw zakochanych kubeczków. Dwa, elegancko zapakowane  kubki w kształcie serc z pewnością nie raz się przydadzą i będą przypominać parze o tym niezwykle ważnym dniu. 
Zakochane kubeczki

2. Zdrapka wspólnych przeżyć

Zdrapka przeżyć ‒ przed młodą parą wiele niezapomnianych przeżyć i momentów! Na specjalnej zdrapce przeżyć młodzi będą mogli zaznaczać wspólnie zdobyte cele i spełnione marzenia. 


Zdrapka przeżyć


3. Zestaw prezentowy

Pilot i dzwonek Pilot plus dzwonek ‒ zestaw prezentowy zawierający dzwonek na sex ‒ dla niego oraz gadającego pilota na mężczyznę ‒ dla niej z pewnością rozbawi każdą parę, a co więcej, będzie zabawną pamiątką na długie lata. Ów zestaw zapakowany jest w woreczek celofanowy z tasiemką i dedykacją: Dobra komunikacja jest podstawą miłości. 


4. Patelnia wzór serduszko

Patelnia serduszko ‒ para młoda z pewnością nieraz będzie wspólnie gotować różnego typu przysmaki,  fajnym drobiazgiem ślubnym będzie patelnia w kształcie serca. 

Patelnia serduszko

5. Czekoladowe fondue dla niej

Czekoladowe fondue porcelanowe czerwone ‒ romantyczny prezent dla nowożeńców? Tutaj doskonale sprawdzi się porcelanowe fondue w kształcie serca. W konstrukcji fondue wyróżniamy czerwoną miseczkę na czekoladę i białą podstawka na ogrzewacz. Ów gadżet umożliwi przygotowanie wybornych owoców i pianek w czekoladzie. 


Czekoladowe fondue

6. Eleganckie Etui z kieliszkami diVinto

Etui z kieliszkami diVinto - Crystal ‒ kolejną z propozycji jest zestaw zapakowanych w eleganckie etui kieliszków do wina. Taki zestaw z pewnością będzie długo służył obdarowanym.  


Etui

7. Przyprawniki przytulanki

Przyprawniki przytulanki ‒ wszystkim szukającym praktycznego prezentu dla młodych do gustu z pewnością przydatną przytajające się duszki ‒ solniczka i pieprzniczka. 


Przyprawniki

8. Zestaw ręczników

Zestaw ręczników ‒ zestaw bawełnianych ręczników z wyhaftowanymi napisami Mąż ślicznotki, Żona przystojniaka to kolejna z propozycji. Taki zestaw będzie praktyczny prezentem.


Zestaw ręczników

Podsumowanie, jaki prezent na ślub w Urzędzie Cywilnym?

Z okazji ślubu cywilnego podarować możemy zarówno zabawne, jak i eleganckie bądź praktyczne prezenty w różnych cenach. Wśród licznych propozycji między innymi  znajdują się zestaw ręczników, zakochane kubeczki, zdrapka przeżyć, zestaw solniczki i pieprzniczki, patelnia serduszko czy zestaw zawierający pilota na mężczyznę i dzwonek na sex.