Urodziny są świetnym czasem na to, aby zintegrować się ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi lub też zaprosić dawno niewidzianą rodzinę. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że wybierasz się na urodziny, czy to bliskiej osoby, czy dalszego znajomego i nie wiesz, jakie życzenia złożyć, a także czego właściwie życzyć solenizantowi, zapraszamy do przeczytania artykułu. Dziś skupimy się na życzeniach dla 30-latków.

Życzenia na 30 urodziny dla kolegi i koleżanki

Jak wiadomo, najłatwiej jest składać życzenia osobom bliskim, ponieważ wtedy możemy nawiązać do ich marzeń i pragnień. Wiemy też zazwyczaj, co tak naprawdę jest dla nich ważne w danym momencie życia. Życzenia na 30 urodziny płynące od serca dla kolegi lub koleżanki, zawsze są mile widziane. Nawet jeżeli nie potrafisz ułożyć odpowiednich i pięknych wierszy, możesz wypowiedzieć kilka miłych zdań lub wręczyć kartkę z zapisanymi życzeniami. Nie da się ukryć, że pisanie życzeń na kartce, często jest dużo łatwiejsze ze względu na fakt, że można przemyśleć ich formę.

30 urodziny

Co istotne, zawsze najhuczniej obchodzi się nową dekadę życia, zaprasza się wtedy najwięcej osób, często także tych, których dawno się nie widziało. 30 urodziny są zwykle okazją do tego, aby spotkać się z osobami z liceum lub ze studiów i powspominać czasy nauki. Osoby świętujące 30 urodziny bardzo często mają już swoje rodziny, dlatego życzenia kierowane do nich mogą dotyczyć właśnie ich rodziny, zdrowia, pomyślności w pracy zawodowej, rozwoju kariery, spełnienia marzeń, podróży, wyjazdów.

Składając życzenia na 30 urodziny, dużo rzadziej formułuje się śmieszne, czy zabawne wierszyki. Jeśli już są one humorystyczne, to przedstawia się je w nieco innych sposób, niż na przykład podczas składania życzeń na 20 urodziny.

Czego można życzyć 30-latkom?

Poniżej prezentujemy dwa przykłady życzeń z okazji 30 urodzin. Zapraszamy serdecznie do ich wykorzystywania.

Z okazji Twoich 30 urodzin życzę Ci spełnienia marzeń, zdrowia, realizacji wszystkich planów, wielu podróży, pomyślności w życiu rodzinnym, a także szalonej imprezy urodzinowej.

Z okazji rozpoczęcia trzeciej dekady życia składam Ci najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci, realizacji wszystkich planów oraz marzeń, wolnego czasu tylko dla siebie, zdrowia i świetnych, weekendowych zabaw.

Życzenia na 30 urodziny nie muszą być nudne, choć ich składanie bywa trudne! Przygotowaliśmy dwa przykłady życzeń, którymi możesz inspirować się, składając je solenizantowi. Możesz postawić także na kreatywność, przygotować własnoręczne kartki i napisać kilka słów od serca.