Epodarek.pl
  • Prezent dla fotografa

  • Dopasuj prezent

Sklep online

Niektórzy zajmują się fotografią hobbystycznie, dla innych stanowi ona źródło utrzymania. Osoby robiące wszelkiego typu zdjęcia, zazwyczaj wyróżniają się kreatywnością i doskonałym poczuciem estetyki. Jaki prezent warto podarować fotografowi z okazji urodzinimienin, jubileuszu bądź innej okazji? 

Prezent dla miłośnika fotografii? 

Prezent warto dobrać do hobby lub zawodu danej osoby. Jakie gadżety sprawdzą się w przypadku fotografów? Fotografa zaskoczyć możemy zarówno praktycznym, jak i romantycznym czy śmiesznym gadżetem. Mamy kilka propozycji! Osobie, która oprócz robienia zdjęć, lubi oszczędzać, podarować możemy skarbonkę w kształcie obiektywu ‒ taki upominek będzie pamiątką na wiele lat. Wśród innych prezentów dla fotografa na uwagę zasługuje kubek termiczny - oczywiście również w kształcie obiektywu. Gorąca kawa lub herbata z pewnością będą na wagę złota podczas sesji plenerowych. 

Co kupić fotografowi na urodziny? 

Bliska Ci osoba, na przykład bratsiostraprzyjaciółka lub przyjaciel zajmują się fotografią i już niedługo będą obchodzić 2030 czy 40 urodziny? Szukasz inspiracji na fajny prezent? W roli prezentu urodzinowego doskonale sprawdzi się ręcznik plażowy ze specjalnym, nawiązującym do fotografii motywem - ręcznik z całą pewnością przyda się podczas urlopu bądź wakacji.

Godną uwagi propozycją jest również specjalny zegar ścienny, który zamiast liczb symbolizujących godziny, ma ramki na zdjęcia. Ramki wystarczy zamontować na ścianie ‒ w taki sposób, aby stworzyły koło, a w środku umieścić dołączone do zestawu wskazówki. W ramkach osoba obdarowana może umieścić dowolne fotografie i stworzyć z wykorzystaniem zrobionych przez siebie zdjęć, wyjątkową historię. 

Romantyczny prezent dla drugiej połówki 

Twoja druga połówka zajmuje się fotografią i szukasz romantycznego prezentu dla niej? Proponujemy ramki na zdjęcia. W takiej ramce będzie można umieścić wspólne zdjęcia. Dostępne są ramki w różnych kształtach i wielkościach, z całą pewnością więc znajdziemy tę w stylu konkretnego fotografa. 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie