Epodarek.pl
  • Prezent dla kibica reprezentacji, klubu

  • Dopasuj prezent

Inicjatywa pomysłu

Twój ulubiony kibic już niedługo obchodzi swoje święto? Chcesz zaskoczyć fana sportu oryginalnym prezentem z okazji urodzinimieninjubileuszu bądź innego święta? A może chcesz wręczyć bliskiej Ci osobie prezent bez okazji? Służymy pomocą! W naszej ofercie dostępne są różnego typu gadżety dla kibiców piłki nożnej - zarówno z farbami reprezentacji Polski, jak również FC Barcelona oraz dla fanów innych dziedzin. 

 Zapraszamy na zakupy! 

Śmieszny gadżet dla kibica 

Prezent dobrany do hobby lub ulubionej dziedziny sportowej z pewnością zaskoczy obdarowanego kibica. W zależności od preferencji możemy zdecydować się na zabawny lub przydatny gadżet. Proponujemy między innymi poduszkę w kształcie koszulki reprezentanta Polski w grze w piłkę nożną - taka poduszka będzie doskonałą ozdobą i z pewnością nie raz przyda się podczas dłuższej bądź krótszej drzemki. 

Alkoholowy gadżet dla kibica 

Zwycięstwo ulubionej drużyny obowiązkowo trzeba uczcić ‒ tutaj przydadzą się alkoholowe gadżety. Proponujemy między innymi alkoholowy kask, na przykład stylizowany na piłkę, dzięki któremu można pić piwo bez użycia rąk. To nie koniec, większość kibiców podczas oglądania rozgrywek lubi sączyć piwo - tutaj z pewnością przydadzą się kufle, na przykład kufle z motywem piłki nożnej. 

Drobiazg dla najmłodszych kibiców 

Najmłodszym miłośnikom sportu możemy podarować gustowny śliniak z rękawami. Śliniak nie tylko będzie doskonale prezentował się, ale też ochroni ubranko malucha przed zabrudzeniem. Dostępne w naszej ofercie śliniaki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, są komfortowe w noszeniu i z pewnością posłużą maluchowi przez długi czas. 

Niedrogie prezenty dla kibica

W naszym sklepie internetowym zakupicie gadżety dla kibiców różnych dziedzin sportu. Proponujemy zarówno drobiazgi dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Zapewniamy wysoką jakość artykułów oraz szybką realizację każdego zlecania. 

Zapraszamy na zakupy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde z nich. 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie