Epodarek.pl
  • Prezent dla gentelmenta

  • Dopasuj prezent

Gentelmen Time

Szukasz inspiracji na prezent dla brata, ojca, przyjaciela czy partnera, który jest prawdziwym elegantem? Chcesz zaskoczyć bliskiego Ci mężczyznę fajnym prezentem z okazji urodzinimieninjubileuszu bądź z innej okazji? Służymy pomocą! W naszej ofercie znajdziecie różnego typu upominki dla elegantów w różnym wieku. Zapraszamy na zakupy! 

Co kupić elegantowi? 

Wystarczy odrobina kreatywności i znajdziemywyjątkowy prezent dla eleganta. Wśród licznych propozycji wymienić możemy gustowne etui na koszulę. Takie etui to praktyczny prezent, który sprawi, że koszula naszego eleganta nie pogniecie się. Ów gadżet w szczególności okaże się przydatny podczas różnego typu wyjazdów i podróży. Oprócz wymienionego powyżej gadżetu skusić się również możemy na etui smartfona lub tablet. 

Praktyczny prezent dla eleganta 

Praktyczne prezenty zawsze zdają egzamin. Jakie przydatne gadżety możemy podarować elegantowi? Dużo radości obdarowanemu z pewnością sprawi kubek, na przykład kubek z napisem Kubek prawdziwego gentlemana. Innym rozwiązaniem są gustowne, czarne kieliszki na wino ‒ na kieliszkach znajdują się napisy Good Day, Bad DayWho cares. Do kompletu możemy dołączyć foremki do lodu, dzięki którym można wykonać kostki w kształcie wąsów, muchy czy kapelusza. 

Zabawny upominek dla eleganckiego mężczyzny 

Elementem eleganckiego stroju jest między innymi mucha. Ostatnimi czasy mężczyźni dbają o to, by wzór na muszce był dopasowany do wzoru znajdującego się na skarpetkach. Doskonałym prezentem dla eleganta będzie więc zestaw zawierający muchę i skarpetki. 

Niedrogie prezenty dla eleganta 

Aby zrobić doskonałe wrażenie na elegancie i zaskoczyć go nietuzinkowym prezentem, wcale nie trzeba wydawać majątku. W naszym sklepie znajdziecie wiele gadżetów, które będą pamiątką dla obdarowanego na wiele lat, a nie zrujnują budżetu, który chcemy przeznaczyć na zakup upominku. 

Zapewniamy wysoką jakość proponowanych artykułów i sprawną realizację zamówień. 

Zapraszamy na zakupy! 

Szybka wysyłka

Dostawa nawet w 24h !

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

Bezproblemowy kontakt

Pomoc w każdej sprawie

Extra rabaty

Rabaty dla stałych klientów

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie

100% zadowolenia

Dziękujemy za zaufanie